Povezane vesti

Zelenski "dozvolio" Gončaruku da ostane premijer Ukrajine

Zelenski "dozvolio" Gončaruku da ostane premijer Ukrajine

RTS 17.01.2020
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski dozvolio je premijeru Oleksiju Gončaruku da ostane na čelu vlade nakon što je podneo ostavku zbog audio-snimka u kojem kritikuje Zelenskog. U video-snimku na kojem Zelenski i Gončaruk sede za stolom, predsednik… »
Zelenski odbio premijerovu ostavku: Nije trenutak za političke potrese

Zelenski odbio premijerovu ostavku: Nije trenutak za političke potrese

Kurir 17.01.2020
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski izjavio je da će dati još jednu šansu premijeru Oleksiju Hončaruku koji je ranije u toku dana podneo ostavku na tu funkciju, samo nekoliko dana pošto se pojavio audio snimak na kojem kritikuje Zelenskog. Zelenski… »
Premijer Ukrajine podneo ostavku

Premijer Ukrajine podneo ostavku

Vesti online 17.01.2020
Predsednik Vlade Ukrajine, Oleksij Hončaruk, podneo je ostavku na tu funkciju, a predsednik Vladimir Zelenski je odgovorio da će je razmotriti. – Došao sam u poziciju da ispunim program predsednika. On je za mene uzor otvorenosti i pristojnosti –… »
Premijer Ukrajine podneo ostavku

Premijer Ukrajine podneo ostavku

N1 Info 17.01.2020
Ukrajinski premijer Oleksij Hončaruk izjavio je da je podneo ostavku, nekoliko dana pošto se pojavio snimak na kojem govori da predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski ne zna ništa o ekonomiji. Hončaruk je na Fejsbuku napisao da je predao ostavku… »
Ostavka ukrajinskog premijera Alekseja Gončaruka

Ostavka ukrajinskog premijera Alekseja Gončaruka

Danas 17.01.2020
Ukrajinski premijer Aleksej Gončaruk podneo je ostavku i o tome je obavestio predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog. -Preuzeo sam funkciju premijera kako bi realizovao program predsednika Volodimira Zelenskog. On za mene predstavlja primer otvorenosti… »
Premijer Ukrajine podnio ostavku, predsjednik je razmatra

Premijer Ukrajine podnio ostavku, predsjednik je razmatra

Al Jazeera 17.01.2020
Oleksij Hončaruk je odbio odgovoriti na pitanje da li koristi prijetnju ostavkom kao način provjere povjerenja predsjednika Volodimira Zelenskog. Premijer Ukrajine Oleksij Hončaruk podnio je ostavku na tu funkciju, a predsjednik Volodimir Zelenski je… »
Ukrajinski premijer podneo ostavku

Ukrajinski premijer podneo ostavku

Novi magazin 17.01.2020
Ukrajinski premijer Oleksij Hončaruk izjavio je danas da je podneo ostavku, nekoliko dana pošto se pojavio snimak na kojem govori da predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski ne zna ništa o ekonomiji. Hončaruk je na Fejsbuku napisao da je predao ostavku… »

Vesti dana »