Povezane vesti

Intervju petkom - Jorgovanka Tabaković: "Ja sam guverner dok je Vučić na vlasti" O Tomislavu Nikoliću

Radio 021 17.01.2020
Čelnica Narodne banke Srbije za BBC na srpskom kaže da je najveći uspeh NBS prošle godine povećanje kreditnog rejtinga Srbije. Narodna banka Srbije Mandat Jorgovanke Tabaković na čelu Narodne banke Srbije četvrti je po dužini trajanja u više od… »

Tabaković: Ne bih ja ovo mogla da nema tog i takvog Vučića

N1 Info 17.01.2020
Guvernerka Narodne banke Jorgovanka Tabaković kaže da će u svojoj stolici ostati dok je Aleksandar Vučić predsednik Srbije. Ona je u intervjuu za BBC na srpskom kazala da nije od onih koji bi se grčevito držali za stolicu. "Ja jesam ovde guverner… »

Tabaković: Dok je SNS na vlasti ja sam guverner

RTV 17.01.2020
BEOGRAD - Dok je Srpska napredna stranka na vlasti, odnosno Aleksandar Vučić predsednik ili na mestu sa kog upravlja državom - ja sam guverner, jer nisam od onih koji bi se grčevito držali za ovu stolicu, izjavila je u intervjuu za BBC na srpskom… »

Intervju petkom - Jorgovanka Tabaković: „Ja sam guverner dok je Vučić na vlasti“

BBC News 17.01.2020
Čelnica Narodne banke Srbije za BBC na srpskom kaže da je najveći uspeh NBS prošle godine povećanje kreditnog rejtinga Srbije. Mandat Jorgovanke Tabaković na čelu Narodne banke Srbije četvrti je po dužini trajanja u više od 135 godina postojanja… »

Intervju petkom - Jorgovanka Tabaković: "Ja sam guverner dok je Vučić na vlasti"

B92 17.01.2020
Čelnica Narodne banke Srbije za BBC na srpskom kaže da je najveći uspeh NBS prošle godine povećanje kreditnog rejtinga Srbije. Mandat Jorgovanke Tabaković na čelu Narodne banke Srbije četvrti je po dužini trajanja u više od 135 godina postojanja… »

Intervju petkom – Jorgovanka Tabaković: „Ja sam guverner dok je Vučić na vlasti“

Danas 17.01.2020
Mandat Jorgovanke Tabaković na čelu Narodne banke Srbije četvrti je po dužini trajanja u više od 135 godina postojanja ove institucije. Ako ostane na funkciji do kraja aktuelnog mandata, ispred nje će ostati još samo lice sa crvene novčanice od… »

Vesti dana »