Povezane vesti

Đorđe je Ivanu pekao peglom i polomio rebra, a sada kaže da mu je bila „samo devojka“

Đorđe je Ivanu pekao peglom i polomio rebra, a sada kaže da mu je bila „samo devojka“

Luftika 17.01.2020
Đorđe Lacković (25), optužen je za nasilje u porodici, pod sumnjom da je u martu prošle godine brutalno pretukao svoju tadašnju devojku Ivanu Filipović (23). Lacković je juče pred novosadskim sudom izneo svoju odbranu, osmišljenu tako da umanji… »
OPTUŽENI ZA PREBIJANJE DEVOJKE U KOSOVSKOJ: "Nisam monstrum i nasilnik, poštujem žene"

OPTUŽENI ZA PREBIJANJE DEVOJKE U KOSOVSKOJ: "Nisam monstrum i nasilnik, poštujem žene"

Moj Novi Sad 17.01.2020
Počelno suđenje za brutalno nasilje počinjeno u Novom Sadu polovinom marta prošle godine. – Voleo sam tu devojku, i veoma mi je žao što se sve to dogodilo. Nisam monstrum, kako sam predstavljen u optužnici i medijima, poštujem žene, i nisam… »
"Reci devojci da se ne pravi luda da ne bi bila Severina": Lacković prepričao čudni razgovor na sudu

"Reci devojci da se ne pravi luda da ne bi bila Severina": Lacković prepričao čudni razgovor na sudu

Telegraf 17.01.2020
- Počeo sam da je udaram, ona je uzela peglu s tepiha i udarila me u grudi, ja sam joj oteo tu peglu i počeo da je udaram - ispričao je Đorđe Lacković. Đorđe Lacković (25) iz Klenja kod Bogatića, koji je optužen za nasilje u porodici, jer se… »

Vesti dana »