Povezane vesti
Napadač na policajca ispred ambasade Srbije smešten na psihijatriju
Večernje novosti 17.01.2020
Utvrđen je identitet osobe. Muškarac (52), koji je nožem napao policijskog službenika ispred Ambasade Srbije u Bosni i Hercegovini, uhapšen je i prevezen u Kliniku za psihijatriju gde je zadržan na lečenju, saopšteno je iz MUP-a Kantona Sarajevo… »
Napadač na policajca ispred ambasade Srbije na psihijatriji
RTV 17.01.2020
SARAJEVO - Muškarac (52), koji je nožem napao policijskog službenika ispred Ambasade Srbije u Bosni i Hercegovini, uhapšen je i prevezen u Kliniku za psihijatriju gde je zadržan na lečenju, saopšteno je iz MUP-a Kantona Sarajevo. Navodi se da juče… »
Napad ispred Ambasade Srbije: Nožem krenuo na policajca, nakon hapšenja završio na psihijatriji
Blic 17.01.2020
Muškarac koji je sinoć ispred zgrade Ambasade Srbije u Sarajevu napao službenika Direkcije za koordinaciju policijskih tela BiH (DKPT), koji radi na obezbeđenju, prevezen je nakon hapšenja u Kliniku za psihijatriju “Jagomir”, gde je zadržan… »
Vesti dana »

(BLOG) Završena blokada suda u Novom Sadu: Troje aktivista pušteno iz zatvorskog na kućni privor
N1 Info pre 12 minutajoš 40 povezanih

Saslušana studentkinja kojoj je slomljena vilica ispred SNS prostorija, prepoznala napadača
NIN pre 1 satjoš 41 povezana

Vučević: Odluka suda u Novom Sadu da pusti još trojicu terorista sramna i skandalozna
RTV pre 12 minutajoš 12 povezanih