Повезане вести
Тачи: Предлог мандатара што пре
Данас 17.01.2020
Председник Косова Хашим Тачи затражио је предлог мандатара што је пре могуће и најавио уставно деловање уколико се за институције не нађе решење, јавила је приштинска телевизија Т7. Тачи је рекао медијима да се нада да ће се у… »
Приштина три и по месеца од избора и даље без институција
Дневник 17.01.2020
ПРИШТИНА: Готово три и по месеца од ванредних парламентарних избора одржаних на косовској територији, Приштина је без владе, без договора двеју водећих странака, Покрета Самоопредељена и Демократског савеза Косова о постизборном… »
Тачи: Предузећу уставне кораке ако се не понуди политичко решење
РТС 17.01.2020
Косовски председник Хашим Тачи је изразио наду да ће постојећи политички спектар што пре пронаћи политичко решење које одговара вољи бирача, јер ће у супротном "предузети све уставне и правне кораке", преносе медији у Приштини… »
САД убеђују Куртија и Мустафу да се договоре
Данас 17.01.2020
Самоопредељење одбацило "последњу понуду" Демократског савеза Косова за формирање владе Нови избори на Косову постају све извеснији сценарио након што су представници Самоопредељења јавно одбацили „последњу понуду“… »
Вести дана »
Мали: Отварање економије је најбољи начин да повећамо конкурентност
Еуроневс пре 1 сатјош 20 повезаних
Временска прогноза за Србију: магловита јутра и претежно сунчани дани са температурама до 16 степени
Наслови.аи пре 2 минутајош 19 повезаних
Почетак примене Закона "Свој на своме" за упис права својине на непокретностима у Србији
Наслови.аи пре 42 минутајош 30 повезаних
Све цене доступне онлајн: Покренута Национална платформа за праћење трговинских ланаца
Н1 Инфо пре 1 сатјош 15 повезаних




