Povezane vesti

Milijana puca od sreće: Niko nije ni primetio da ima novu ljubav! Žabac i Milojko su sada prošlost, a on ju je osvojio!

Milijana puca od sreće: Niko nije ni primetio da ima novu ljubav! Žabac i Milojko su sada prošlost, a on ju je osvojio!

Kurir 17.01.2020
Milijana Božić prema rečima jedne od cimerki nije zaljubljena ni u Milojka, a ni u Nemanju Stamatovića Žapca. Božićeva je tokom žurke bacila oko na muzičara, a sada ju je raskrinkala Kiki Nikolić. "Milijana je sinoć bila presrećna. Pevač iz… »
Žabac pobesneo: Milijana ga prevarila u rijalitiju, a on sve gledao!

Žabac pobesneo: Milijana ga prevarila u rijalitiju, a on sve gledao!

Kurir 17.01.2020
Nemanja Stamatović Žabac naljutio se kada je čuo kako ga je Milijana Božić izdala. Naime, Milijana je bacila oko na jednog gosta. Sve je to posmatrao Žabac ne verujući šta vidi. On je zbog Milijaninih postupaka ljut i ne želi da prihvati da ga je… »
Bila je zaljubljena u mene: Milojko otkrio koja učesnica ga je merkala, a ona nije ćutala! (Foto)

Bila je zaljubljena u mene: Milojko otkrio koja učesnica ga je merkala, a ona nije ćutala! (Foto)

Kurir 17.01.2020
Milojko Božić je tokom emisije pričao u kakvom odnosu je bio sa Slađom Petrović. On je otkrio da je majka Izabele Alijoski bila zaljubljena u njega. "Bila si zaljubljena u mene", rekao je Milojko, a učesnica mu nije ostala dužna. "I ti si u mene"… »

Vesti dana »