Povezane vesti

"Ludeo sam, a onda su me zaustavile da ne razbijem: Prozor!" Potresna ispovest Siniše Mihajlovića otkriva detalje njegove…

"Ludeo sam, a onda su me zaustavile da ne razbijem: Prozor!" Potresna ispovest Siniše Mihajlovića otkriva detalje njegove…

Sportal blic 17.01.2020
Siniša Mihajlović prešao je veliki put, ali srpski strateg još uvek ne može u potpunosti da se opusti i kaže da je pobedio opaku bolest. Transplatacija koštane srži je pre više od dva meseca uspešno izvedena, ali kritični period još nije… »
Miha kaže da nije heroj, mi se ne bismo složili!

Miha kaže da nije heroj, mi se ne bismo složili!

Sportske.net 17.01.2020
Siniša Mihajlović je na italijanskoj televiziji govorio o teškom periodu u svom životu. Od letos se Miha bori sa opakom leukemijom, ali bolest ne zna sa kim je ušla u klinč. Ne da se Miha, nakon tri ciklusa hemioterapije stvari deluju daleko bolje… »
Imao sam napade panike, došlo mi je da razbijem prozor stolicom: Mihajlović pričao o teškim danima oporavka od leukemije

Imao sam napade panike, došlo mi je da razbijem prozor stolicom: Mihajlović pričao o teškim danima oporavka od leukemije

Večernje novosti 17.01.2020
Bio sam zatvoren u sobi sa filtriranim vazduhom. Nisam smeo da izađem i to me je dovodilo do ludila – otkrio je srpski strateg. Veliki put je iza Siniše Mihajlovića, ali srpski strateg još uvek ne može u potpunosti da se opusti i kaže da je… »
Siniša: Nisam heroj, morao sam da dam snagu porodici

Siniša: Nisam heroj, morao sam da dam snagu porodici

N1 Info 17.01.2020
Siniša Mihajlović je po prvi put govorio o procesu lečenja leukemije kojeg je počeo pre nekoliko meseci. U italijanskoj televizijskoj emisiji Verisimo je pričao i o porodici, teškim trenucima u toku hemoterapije, ali i o Zlatanu Ibrahimoviću. "Imao… »

Vesti dana »