Povezane vesti
Neće vršljati po svemiru: BiH se obavezala da neće okupirati Mesec i druga nebeska tela!
Kurir 18.01.2020
Bosna i Hercegovina se obavezala da neće okupirati Mesec ni druga nebeska tela, piše u dokumentu koji je ratifikovan u četvrtak na sednici Parlamentarne skupštine BiH u Sarajevu. Reč je o Ugovoru o načelima kojima se uređuje delovanje zemalja u… »
Bosna se obavezala da neće okupirati Mesec
Sputnik 18.01.2020
Bosna i Hercegovina se obavezala da neće okupirati Mesec ni druga nebeska tela, piše u dokumentu koji je ratifikovan u četvrtak na sednici Parlamentarne skupštine BiH u Sarajevu. Reč je o Ugovoru o načelima kojima se uređuje delovanje zemalja u… »
Bosna i Hercegovina se obavezala da neće okupirati Mesec i u svemiru koristiti nuklearno naoružanje
Večernje novosti 18.01.2020
U ugovoru stoji da svemir, uključujući Mesec i druga nebeska tela, nije predmet nacionalnog prisvajanja na osnovu zahteva za suverenitetom, putem korišćenja ili okupacije, ili bilo kojim drugim sredstvima. Bosna i Hercegovina se obavezala da neće… »
Bosna i Hercegovina se obavezala da neće okupirati Mesec
Telegraf 18.01.2020
Takođe je obećala da neće u svemiru koristiti nuklearno naoružanje. Bosna i Hercegovina se obavezala da neće okupirati Mesec ni druga nebeska tela, piše u dokumentu koji je ratifikovan u četvrtak na sednici Parlamentarne skupštine BiH u Sarajevu. Reč je… »
Vesti dana »
Tužilaštvo zatražilo 45 godina zatvora za Tačija, Veseljija, Seljimija i Krasnićija
Serbian News Media pre 1 satjoš 32 povezane
U Kragujevcu prijave za upis bespravnih objekata podnelo oko 28.000 građana
RTK pre 1 satjoš 77 povezanih
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1
Beta pre 4 satijoš 8 povezanih






