Povezane vesti

Emotivna ispovest Vladimira Štimca: Marko Popović mi je davao novac kada nisam imao, živeo sam i na -40

Emotivna ispovest Vladimira Štimca: Marko Popović mi je davao novac kada nisam imao, živeo sam i na -40

Mozzart sport 18.01.2020
Zvezdin centar se u razgovoru sa litvanske medije prisetio dana u Žalgirisu. Mnogo toga je u karijeri prošao Vladimir Štimac. Nekadašnji reprezentativac Srbije i osvajač mnogobrojnih medalja sa našom selekcijom ove sezone se treći put vratio u… »
Štimac otkrio dramatične detalje iz svoje karijere, Hrvat mu je pomogao kao niko drugi!

Štimac otkrio dramatične detalje iz svoje karijere, Hrvat mu je pomogao kao niko drugi!

Sportske.net 18.01.2020
Zvezdin centar prisetio se perioda kada je nosio dres Žalgirisa. Utakmica između Crvene zvezde i Žalgirisa pre tri dana u Evroligi bila je povod i za litvanske novinare da obave zanimljiv razgovor sa Vladimirom Štimcem, koga se odlično sećaju iz… »
Neispričana litvanska priča Vladimira Štimca o životu na minus 40 i Hrvatu kojeg nikada neće zaboraviti

Neispričana litvanska priča Vladimira Štimca o životu na minus 40 i Hrvatu kojeg nikada neće zaboraviti

Večernje novosti 18.01.2020
Voleo bih da vidim da mladi igrači češće prolaze kroz ovakve situacije. Naravno, pričam o zdravom košarkaškom okruženju – rekao je centar Crvene zvezde. Koliko put do sportskih zvezda može da bude trnovit odlično zna Vladimir Štimac. Iskusni… »

Vesti dana »