Povezane vesti
UN: Neophodno da prestane strano mešanje u Libiji
Slobodna Evropa 18.01.2020
Izaslanik Ujedinjenih nacija za Libiju Gasan Salame ocenio je da je toj zemlji "potrebno da prestane svako strano mešanje", uoči međunarodne konferencije u Berlinu o završetku sukoba u Libiji. "Strano uplitanje može kratkoročno imati efekat… »
UN: Neophodno da prestane strano mešanje u Libiji
Danas 18.01.2020
Izaslanik UN za Libiju Gasan Salame ocenio je danas da je toj zemlji „potrebno da prestane svako strano mešanje“, uoči medjunarodne konferencije u Berlinu o završetku sukoba u Libiji. „Strano uplitanje može kratkoročno imati efekat aspirina… »
UN: Neophodno da prestane strano mešanje u Libiji
N1 Info 18.01.2020
Izaslanik UN za Libiju Gasan Salame ocenio je da je toj zemlji "potrebno da prestane svako strano mešanje", uoči međunarodne konferencije u Berlinu o završetku sukoba u Libiji. "Strano uplitanje može kratkoročno imati efekat aspirina. Ali Libiji je… »
Vesti dana »

Novosadski studenti blokirali Skupštinu grada, Žandarmerija razbila blokadu
Blic pre 3 satajoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 37 minutajoš 4 povezane

Severna Makedonija u sedmodnevnoj žalosti nakon tragedije u Kočanima, građani odaju poštu
RTS pre 7 minutajoš 7 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane