Povezane vesti
Hitna pomoć: Mladić (29) poginuo u saobraćajnoj nesreći na ulazu u Ugrinovce
Novi magazin 18.01.2020
Mladić (29) poginuo je nešto posle 23 časa u saobraćajnoj nesreći na ulazu u Ugrinovce, rečeno je agenciji Beta u Hitjoj pomoći. Dodali su da je još četvoro ljudi lakše povređeno tokom nezgode u Ulici vojvode Stepe, nakon čega su prevezeni u Urgentni… »
Poginuo muškarac kod Ugrinovaca
Blic 18.01.2020
Jedan muškarac je poginuo sinoć u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila kasno sinoć u Beogradu. Kako je RTS-u rečeno u Hitnoj pomoći, reč je o mladiću od 29 godina, a nesreća se dogodila na ulazu u mesto Ugrinovci. Do udesa sa smrtnim ishodom došlo je… »
Mladić poginuo na ulazu u Ugrinovce
N1 Info 18.01.2020
Mladić (29) poginuo je nešto posle 23 časa u saobraćajnoj nesreći na ulazu u Ugrinovce, rečeno je agenciji Beta u Hitnoj pomoći. Pojedini mediji javljaju da je stradao kada je automobilom sleteo sa puta, kako se pretpostavlja, zbog magle. Dodali su da je… »
Vesti dana »
Novi ubedljiv poraz Srbije, Meksiko se petardom zagrejao za početak Mundijala
RTS pre 1 satjoš 7 povezanih
Odbor za kontrolu službi bezbednosti usvojio izveštaje BIA i stanje bezbednosti u Srbiji
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Ovako meksički mediji pišu o sramoti Srbije pred SP: Razbijanje, gaženje, katastrofa samo su neki od epiteta
Telegraf pre 5 minutajoš 8 povezanih
Na današnji dan: Rođen Lorka, umrli Regan i Rej Bredberi, Crna Gora postala članica NATO
Radio 021 pre 6 minutajoš 1 povezana




