Povezane vesti

Ovako nešto nisam smeo ni da maštam: Evo šta je Novica Veličković rekao nakon što je ušao u istoriju (video)

Ovako nešto nisam smeo ni da maštam: Evo šta je Novica Veličković rekao nakon što je ušao u istoriju (video)

Hot sport 19.01.2020
Košarkaši Partizana deklasirali su sinoć u železniku ekipu FMP-a, a krilni centar kluba upisao se u istoriju. Veličković je u pobedi nad ‘panterima’ 57:87 po 472. put obukao dres Partizana, čime se vinuo na prvo mesto večne liste igrača sa… »
"Meni ovo nenormalno: Znači!" Novica Veličković posle noći za pamćenje: Stranci s ovim nisu upoznati, naši znaju...

"Meni ovo nenormalno: Znači!" Novica Veličković posle noći za pamćenje: Stranci s ovim nisu upoznati, naši znaju...

Sportal blic 19.01.2020
Košarkaši Partizana, lakše nego što je očekivano savladali su FMP u derbiju 16. kola ABA lige rezultatom 57:87. , pa je tako postao rekorder po broju nastupa za naš najtrofejniji košarkaški klub: - Meni ovo nenormalno znači. Iskreno već dugo o… »
Veliki lav

Veliki lav

Mozzart sport 19.01.2020
Čestitke Veličkoviću na rekordu od Duška Vujoševića, Andree Trinkijerija, Ostoje Mijailovića, Petra Božića... Kapiten Partizana Novica Veličković sinoć je postao igrač sa najviše utakmica u istoriji crno-belih. Ušao je u toku prve… »
Veličković: Nisam smeo ni da maštam…

Veličković: Nisam smeo ni da maštam…

Sportski žurnal 19.01.2020
Kapiten Partizana Novica Veličković postao je sa 472 utakmice igrač sa najviše nastupa za taj košarkaški klub. Kapiten košarkaša Partizana Novica Veličković, nakon što je protiv FMP-a odigrao rekordnu 472. utakmicu u crno-belom dresu, izjavio… »
Emotivni rekorder Veličković: Jako veliki momenat za mene, tako da j**i ga

Emotivni rekorder Veličković: Jako veliki momenat za mene, tako da j**i ga

Mondo 19.01.2020
Kapiten Partizana ostvario je san i ušao u legendu, a posle toga je teško pronalazio reči. Kapiten Partizana ostvario je san i ušao u legendu, a posle toga je teško pronalazio reči Ušao je Novica Veličković odavno u istoriju košarkaškog kluba… »
Veličković: Sreća, ljubav i ponos! Nisam smeo ni da maštam...

Veličković: Sreća, ljubav i ponos! Nisam smeo ni da maštam...

N1 Info 19.01.2020
Kapiten Partizana Novica Veličković u subotu uveče u Železniku odigrao je 471. meč u dresu kluba iz Humske i na vrhu večne liste prestigao Petra Božića. Crno-beli su u predgrađu ubedljivo savladali Pantere u 16. kolu ABA lige i svom kapitenu na… »
Jubilej kapitena Partizana: Veličković postao rekorder - čestitali Vujošević i Božić

Jubilej kapitena Partizana: Veličković postao rekorder - čestitali Vujošević i Božić

Večernje novosti 18.01.2020
Veličković je 2004. godine debitovao za Partizan, a igrao je za Real Madrid, Mega Vizuru, Bamberg i Trabzon, odakle se 2016. godine vratio u beogradski klub. Kapiten Partizana Novica Veličković postao je večeras sa 472 utakmice igrač sa najviše… »
Crno-beli nastavili pobednički niz: Partizan slavio u Železniku

Crno-beli nastavili pobednički niz: Partizan slavio u Železniku

Večernje novosti 18.01.2020
Izabranici Andree Trinkijerija u 16. kolu regionalnog takmičenja savladali FMP. KAPITEN Partizana Novica Veličković večerasje prestigao Petra Božića i zaseo na prvu poziciju klupske večne liste sa 472 odigrane utakmice, a za takav jubilej od… »

Vesti dana »