Povezane vesti

Trinkijeri blista, a na koga je ljut trener FMP-a: ''Postajemo neka vrsta zamorčića''

Trinkijeri blista, a na koga je ljut trener FMP-a: ''Postajemo neka vrsta zamorčića''

Sportske.net 19.01.2020
Partizan ubedljivo trijumfovao, a da li je Vladimir Jovanović nezadovoljan samo rezultatom? Ekipa Partizana igra u sjajnoj formi u poslednje vreme, pobede se ređaju i u ABA ligi i u Evrokupu, a najnovija je ostvarena sinoć protiv FMP-a u Železniku… »
Trinkijeri: Nije se osetilo odsustvo dva važna igrača; Jovanović: Postajemo zamorčići

Trinkijeri: Nije se osetilo odsustvo dva važna igrača; Jovanović: Postajemo zamorčići

Večernje novosti 18.01.2020
Moj tim ima neku tradiciju i siguran sam da zaslužujemo mnogo bolji tretman i poštovanje - poručio je trener FMP. TRENER Andrea Trinkijeri se osvrnuo na istorijsko veče Veličkovića. - Novica je postao rekorder Partizana, pravi kapiten. Drago mi je… »
"Makadu mora da nađe stanicu i uđe: U autobus!" Još jedno duhovito objašnjenje Andree Trinkijerija nakon trijumfa Partizana…

"Makadu mora da nađe stanicu i uđe: U autobus!" Još jedno duhovito objašnjenje Andree Trinkijerija nakon trijumfa Partizana…

Sportal blic 18.01.2020
Ekipa Partizana je u Železniku upisala prvu pobedu od 2017. godine i to kakvu! Crno-beli su slavili sa 30 poena razlike (87:57), a trener trenutnog lidera ABA lige je ponovo apostrofirao da gostovanja protiv FMP-a nikad nisu jednostavna. Trener… »
Košarkaši Partizana ubedljivo pobedili FMP

Košarkaši Partizana ubedljivo pobedili FMP

Danas 18.01.2020
Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Železniku domaći FMP sa 87:57 (18:6, 18:15, 23:20, 28:16), u utakmici 16. kola ABA lige. Crno-beli su bili dominantni, od početka su poveli, a u prvoj četvrtini primili su samo šest poena. Pobeda nijednog… »

Vesti dana »