Povezane vesti

Sinovi čoveka koji je preminuo posle udesa u Sremčici: Naš otac je imao 84 godine, nije mogao da pretrčava ulicu!

Sinovi čoveka koji je preminuo posle udesa u Sremčici: Naš otac je imao 84 godine, nije mogao da pretrčava ulicu!

Kurir 19.01.2020
BEOGRAD - Sinovi Dragoslava Đorđevića, zvanog Sekirče, koji je preminuo tri nedelje posle saobraćajne nesreće u Sremčici, kažu za Kurir da je njihov otac bio jakog mentalnog zdravlja, ali da sa svoje 84 godine nije mogao da pretrčava ulicu… »
Cakanin muž za Kurir o tragediji u Sremčici: Molio sam Boga da čovek preživi

Cakanin muž za Kurir o tragediji u Sremčici: Molio sam Boga da čovek preživi

Kurir 19.01.2020
Nebojša Negić (63), suprug Dragice Radosavljević, kaže da se sve desilo u deliću sekunde i da je samo osetio tup udarac sa leve strane svog auta, nakon čega je video senku. BEOGRAD - Izražavam najdublje žaljenje, izvinjenje i saučešće porodici… »
"Zagrlio sam ga i pokušao da pričam sa njim..." Cakanin muž je automobilom udario čoveka koji je nakon 3 nedelje preminuo…

"Zagrlio sam ga i pokušao da pričam sa njim..." Cakanin muž je automobilom udario čoveka koji je nakon 3 nedelje preminuo…

Blic 19.01.2020
Suprug pevačice Dragice Radosavljević Cakane, Nebojša Negić, naleteo svojim automobilom na pešaka u beogradskom naselju Sremčica, koji je nakon tri nedelje preminuo. Nebojša se oglasio, pa izrazio saučešće porodici i otkrio kako je tog 24… »
Cakanin muž nakon udesa u kojem je poginuo pešak: Čuo sam tup udarac, pao mi je na haubu i skliznuo

Cakanin muž nakon udesa u kojem je poginuo pešak: Čuo sam tup udarac, pao mi je na haubu i skliznuo

Telegraf 19.01.2020
- Želim pre svega da izjavim svoje nadublje izvinjenje i saučešće porodici preminulog gospodina - kaže Nebojša Negić za Telegraf. Suprug pevačice Dragice Radosavljević Cakane, Nebojša Negić, naleteo je 24. decembra u beogradskom naselju… »

Vesti dana »