Povezane vesti

Jovanov o boškovom napadu na Mićunovića: Obradović to nije sam smislio, tekst je Đilasov

Jovanov o boškovom napadu na Mićunovića: Obradović to nije sam smislio, tekst je Đilasov

Kurir 19.01.2020
Potpredsednik SNS Milenko Jovanov naveo je, povodom uvredljivog tvita lidera Dveri Boška Obradovića na račun Dragoljuba Mićunovića zbog njegove ocene da je bojkot izbora besmislena odluka, da to Obradović nije sam smislio i da je jasno da je tekst… »
Demokratska omladina traži izvinjenje od lidera Dveri

Demokratska omladina traži izvinjenje od lidera Dveri

Danas 19.01.2020
Demokratska omladina osudila je komentar lidera Dveri Boška Obradovića da Dragoljub Mićunović sarađuje sa Aleksandrom Vučićem i zahteva izvinjenje Mićunoviću i Demokratskoj stranci. Demokratska omladina je u saopštenju podsetila predsednika… »
Kena traži hitan izlazak Demokratske stranke iz "antievropskog SzS"

Kena traži hitan izlazak Demokratske stranke iz "antievropskog SzS"

Blic 19.01.2020
Poslanik Demokratske stranke Radoslav Milojičić Kena izjavio je danas da zahteva od rukovodstva stranke hitan izlazak iz antievropskog Saveza za Srbiju, u koji, kako je rekao, građani odavno ne veruju. Radojičić je taj zahtev uputio rukovodstvu DS… »
Poslanici DS traže raskid saradnje sa Dverima zbog Obradovićeve kritike Mićunovića

Poslanici DS traže raskid saradnje sa Dverima zbog Obradovićeve kritike Mićunovića

Danas 19.01.2020
Poslanici Demokratske stranke (DS) Balša Božović i Aleksandra Jerkov zatražili su hitnu reakciju svoje stranke zbog tvita lidera Dveri Boška Obradovića u kojem oštro kritikuje predsednika Političkog saveta DS Dragoljuba Mićunovića i zahtevali… »
Boško brutalno napao mićunovića! Reagovao DS: Obradović da se suzdrži od necivilizovanog komentarisanja

Boško brutalno napao mićunovića! Reagovao DS: Obradović da se suzdrži od necivilizovanog komentarisanja

Kurir 19.01.2020
Lider Dveri Boško Obradović reagovao je danas, oštro, pa i uvredljivo, na izjavu poslanika i jednog od osnivača Demokratske stranke Dragoljuba Mićunović da je bojkot izbora besmislen, i poručio da bi Mićunović trebalo sam da izađe na izbore da… »
"Kap koja je prelila čašu": Balša Božović zahteva izbacivanje Boška Obradovića iz SzS, ili da ga DS napusti

"Kap koja je prelila čašu": Balša Božović zahteva izbacivanje Boška Obradovića iz SzS, ili da ga DS napusti

Blic 19.01.2020
Poslanik i član Demokratske stranke (DS), Balša Božović, pozvao je na izbacivanje Boška Obradovića, lidera Dveri iz Saveza za Srbiju, kome pripadaju obe ove stranke. - Ovo je kap koja je prelila čašu. Demokratska stranka treba da zahteva da se… »

Vesti dana »