Povezane vesti
Preminuo najniži čovek na svetu: „Ne smatram sebe malim“
Vesti online 19.01.2020
Nepalac Kagendra Tapa Magar, zvanično najniži čovek na svetu koji je mogao da hoda, preminuo je od upale pluća u 28. godini. Kagendra je bio visok 67,08 centimetara, a iz Ginisove knjige rekorda saopštili su da ga mali rast nije sprečio da živi život… »
Preminuo najmanji muškarac na svetu: Kad se rodio bio je veličine dlana, a kad je umro imao je samo 67 centimetara visine
Blic 19.01.2020
Kad se rodio, Nepalac Hagendra Tapa Magar nije bio veći od ljudskog dlana, a na kraju života je bio visok 67,08 centimetara. Čovek, koji je ušao u Ginisovu knjigu rekorda kao najmanji pokretni muškarac na svetu preminuo je u petak u bolnici od posledica… »
Vesti dana »

Napeto u Novom Sadu: Dve grupe građana se sukobile zbog iscrtavanja srpske zastave po zgradama (video)
Blic pre 28 minutajoš 29 povezanih

Visoke temperature i toplotni talas u Srbiji do kraja avgusta 2025. sa blagim osveženjem sredinom meseca
Naslovi.ai pre 1 satjoš 39 povezanih

Samit Trampa i Putina na Aljasci: diplomatski napori i izazovi u pregovorima o miru u Ukrajini
Naslovi.ai pre 1 satjoš 39 povezanih

Hapšenje u Obrenovcu, osumnjičena da je trgovala narkoticima iz poslastičarnice
N1 Info pre 1 satjoš 12 povezanih