Povezane vesti
Azijska tržišta: Rast indeksa na početku novog tjedna
SEEbiz 20.01.2020
TOKIO - Na azijskim su burzama u ponedjeljak cijene dionica nastavile blago rasti, što se zahvaljuje rekordnim dosezima burzovnih indeksa na Wall Streetu nakon boljih nego što se očekivalo pokazatelja iz američkog gospodarstva. MSCI indeks… »
Cijene nafte blago pale drugi tjedan zaredom
SEEbiz 20.01.2020
LONDON - Cijene nafte na svjetskim tržištima blago su pale i prošloga tjedna, drugoga zaredom, jer je usporavanje rasta kineskog gospodarstva, najvećeg svjetskog uvoznika 'crnog zlata', izazvalo zabrinutost u vezi potražnje. Na londonskom je tržištu… »
Vesti dana »
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 8 satijoš 1 povezana




