Povezane vesti

Vučić: Neću tužiti Vesnu Pešić

Vučić: Neću tužiti Vesnu Pešić

Beta video 20.01.2020
DAVOS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da neće tužiti po privatnoj tužbi Vesnu Pešić zbog nedavnog tvita navodeći da se ``nije ni najmanje uznemirio i da mogu da mu stavljaju cevi kako hoće``, kao i da će opozicija biti… »
Vučić: Neću tužiti Vesnu Pešić, mogu da mi stavljaju cevi - nisam se uznemirio

Vučić: Neću tužiti Vesnu Pešić, mogu da mi stavljaju cevi - nisam se uznemirio

N1 Info 20.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da neće tužiti po privatnoj tužbi Vesnu Pešić zbog nedavnog tvita navodeći da se "nije ni najmanje uznemirio i da mogu da mu stavljaju cevi kako hoće", kao i da će opozicija biti zaštićena kao "beli… »
Aleksandar Vučić o vesni Pešić: ''Šta bi bilo da je tako nešto rekao neko iz SNS''

Aleksandar Vučić o vesni Pešić: ''Šta bi bilo da je tako nešto rekao neko iz SNS''

Srbija danas 20.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upitao je večeras šta bi se desilo da je izjavu, nalik na tvit Vesne Pešić, dao neko iz SNS-a, te istakao da se zbog njenih reči nije uznemirio. Upitan za komentar tvita Vesne Pešić, u kojem je tvrdeći da… »
Vučić: Neću tužiti Vesnu Pešić

Vučić: Neću tužiti Vesnu Pešić

Slobodna Evropa 20.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da neće tužiti po privatnoj tužbi Vesnu Pešić zbog nedavnog tvita navodeći da se "nije ni najmanje uznemirio i da mogu da mu stavljaju cevi kako hoće", kao i da će opozicija biti zaštićena kao… »
Vučić odgovorio na jezivi tvit Vesne Pešić: Šta bi bilo da je tako nešto rekao neko iz SNS? Neću je privatno tužiti

Vučić odgovorio na jezivi tvit Vesne Pešić: Šta bi bilo da je tako nešto rekao neko iz SNS? Neću je privatno tužiti

Kurir 20.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić upitao je večeras šta bi se desilo da je izjavu, nalik na tvit Vesne Pešić, dao neko iz SNS-a, te istakao da se zbog njenih reči nije uznemirio. Upitan za komentar tvita Vesne Pešić, u kojem je tvrdeći da… »
Vučić: Neću tužiti Vesnu Pešić, mogu da mi stavljaju cev, nisam se uznemirio

Vučić: Neću tužiti Vesnu Pešić, mogu da mi stavljaju cev, nisam se uznemirio

Danas 20.01.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da neće tužiti po privatnoj tužbi Vesnu Pešić zbog nedavnog tvita navodeći da se „nije ni najmanje uznemirio i da mogu da mu stavljaju cevi kako hoće“, kao i da će opozicija biti zaštićena… »

Vesti dana »