Povezane vesti
Požar na splavu „Cunami” na Savi – nema povređenih
Politika 20.01.2020
Na splavu „Cunami” na Savskom keju po podne izbio je požar, koji je u međuvremenu lokalizovan, nije bilo eksplozije i niko nije povređen, saopštio je MUP. U toku je gašenje požara. Pripadnicima Sektora za vanredne situacije oko 17.20 časova prijavljen je… »
Lokalizovan požar na splavu na Savskom keju
Novi magazin 20.01.2020
Vatrogasci su večeras zaustavili požar na jednom splavu u Novom Beogradu i završavaju gašenje. Požar na splavu "Cunami" na Savskom gasi 31 pripadnik Sektora za vanredne situacije s devet vatrogasnih vozila i posada vatrogasno-spasilačkog broda… »
Haos na nbg: Gori splav na Savi, vatra se proširila i na druge objekte
Mondo 20.01.2020
Na Novom Beogradu zapalio se splav na Savskom keju, vatra zahvatila i susedne objekte. Na Novom Beogradu zapalio se splav na Savskom keju, vatra zahvatila i susedne objekte. Požar je oko 17:20 izbio na splavu "Cunami Roof Top" na Savskom keju. "Prizor je… »
Drama na Novom Beogradu: Gori splav na Savi, vatra se širi i na susedne objekte! Video, foto
Kurir 20.01.2020
Na Novom Beogradu zapalio se splav-hotel "Cunami" na Savskom keju na Novom Beogradu. Požar koji je izbio na splavu "Cunami" u bloku 45 zahvatio je i susedni splav. Prema prvim informacijama nema povređenih. - Prizor je strašan, sa terase posmatramo kako… »
Vesti dana »
Ministar pred sudom: Šta smo sve čuli sa prvog suđenja Nikoli Selakoviću za Generalštab
BBC News pre 1 satjoš 78 povezanih
Srbija na pola puta do upisa svih bespravnih objekata, hoće li rok za legalizaciju biti produžen i posle 8. februara?
Newsmax Balkans pre 34 minutajoš 88 povezanih
Revizija biračkog spiska: Velika prilika ili novi koren mahinacija?
N1 Info pre 34 minutajoš 27 povezanih






