Povezane vesti

Kecmanović: Žao mi je što nisam iskoristio šanse

Kecmanović: Žao mi je što nisam iskoristio šanse

Telegraf 21.01.2020
Mladi srpski teniser nije uspeo da pobedi slabije rangiranog tenisera iz Italije. Srpski teniser Miomir Kecmanović (#54) bio je favorit, ali je poražen na startu Australijan opena od Andreasa Sepija (#85) sa 3:0 u setovima (6:4,6:4, 7:6) Kecmanović je… »
Kraj za Kecmanovića u Melburnu, Sepi u drugom kolu

Kraj za Kecmanovića u Melburnu, Sepi u drugom kolu

Studio B 21.01.2020
Srspki teniser Miomir Kecmanović završio je nastup na Australijan openu, pošto je u prvom kolu izgubio od Italijana Andreasa Sepija 6:4, 6:4, 7:6 (7-3). Kecmanović, koji je trenutno 54. teniser sveta, posle dva sati i tri minuta igre, poražen je od… »
Najseksi teniserka ispala sa AO već u 1. kolu: Mnogima će biti žao što Keti mora kući

Najseksi teniserka ispala sa AO već u 1. kolu: Mnogima će biti žao što Keti mora kući

Telegraf 21.01.2020
Svitolina pokazala svu moć protiv Bulterove. Britanska teniserka Keti Bulter, koja važi za jednu od najseksi igračica sveta, ispala je već u 1. kolu Australijan opena! Nju je u dva seta savladala Elina Svitolina, vlasnica jedne od najmoćnijih… »
Rekao je ''znam da me se Đoković boji'', pa jedva prošao u 2. kolo Australijan opena!

Rekao je ''znam da me se Đoković boji'', pa jedva prošao u 2. kolo Australijan opena!

Telegraf 21.01.2020
Njih dvojica su odigrali nekoliko epskih mečeva na gren slemovima. Švajcarski teniser Sten Vavrinka teškom mukom plasirao se u 2. kolo Australijan opena nakon četiri seta protiv Damira Džumhura - 7:5, 6:7, 6:4, 6:4! Meč je trajao tri sata i vavrinka… »
AO: Krajinović nakon velike borbe u drugom kolu

AO: Krajinović nakon velike borbe u drugom kolu

Radio 021 21.01.2020
Filip Krajinović plasirao se u drugo kolo Australijan opena nakon što je kvalifikanta Kventina Halisa pobedio sa 3:2 (7:6, 7:6, 3:6, 4:6, 7:5). Meč je trajao gotovo četiri sata, a nakon dva seta osvojena kroz tajbrejk Filip je dozvolio Halisu da se u… »
Krajinović odigrao meč za infarkt: Vodio 2:0, bio na ivici da ispadne, pa zakazao duel sa Federerom

Krajinović odigrao meč za infarkt: Vodio 2:0, bio na ivici da ispadne, pa zakazao duel sa Federerom

Telegraf 21.01.2020
Neverovatan povratak Srbina u meč posle izgubljenog brejka u finišu petog seta. Srpski teniser Filip Krajinović pridružio se Novaku Đokoviću i Dušanu Lajoviću u drugom kolu Australijan opena, ali je za razliku od njih tamo otišao posle velike… »
Đoković saznao rivala u 2. kolu AO! Tim, Raonić i Čilić bez izgubljenog seta, Vavrinka se mučio

Đoković saznao rivala u 2. kolu AO! Tim, Raonić i Čilić bez izgubljenog seta, Vavrinka se mučio

Telegraf 21.01.2020
Novak ne bi trebalo da ima problema protiv 143. tenisera sveta... Japanac Tacuma Ito biće naredni rival Novaka Đokovića na Australijan openu, pošto je u tri seta bio bolji od Indijca Prajnesa Gunesvarana - 6:4, 6:2, 7:5! Ito ima 30 godina i trenutno… »

Vesti dana »