Povezane vesti

Bez vode deo Dušana Vasiljeva i Zmaj Jovina s okolnim ulicama u Kamenici

Bez vode deo Dušana Vasiljeva i Zmaj Jovina s okolnim ulicama u Kamenici

Dnevnik 21.01.2020
NOVI SAD: Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži bez vode će biti Zmaj Jovina i okolne ulice u Sremskoj Kamenici do 14, kao i deo Ulice Dušana Vasiljeva (od Ulice Stevana Milovanova do Ulice episkopa Visariona) od 8 do 15 sati. Cisterna sa pijaćom… »
Ulice Žarka Vasiljevića do 19 časova bez vode zbog havarije

Ulice Žarka Vasiljevića do 19 časova bez vode zbog havarije

Dnevnik 21.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 19 sati biti deo Ulice Žarka Vasiljevića (od Ulice Stevana Milovanova do Ulice episkopa Visariona). Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »
Deo Ulice Žarka Vasiljevića do 19 sati bez vode

Deo Ulice Žarka Vasiljevića do 19 sati bez vode

Moj Novi Sad 21.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 19 sati biti deo Ulice Žarka Vasiljevića (od Ulice Stevana Milovanova do Ulice episkopa Visariona). Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže… »
Futog i Veternik bez vode zbog havarije

Futog i Veternik bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 21.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 20 sati biti Futog i Veternik. Cisterna s pijaćom vodom će biti postavljena u Ulici Proleterskoj bb, ispred Doma zdravlja u Futogu, kao i u Ulici kralja Aleksandra, ispred Doma zdravlja u… »
Futog i Veternik bez vode zbog havarija

Futog i Veternik bez vode zbog havarija

Radio 021 21.01.2020
Futog i Veternik nemaju vode zbog havarija. Oba naselja bez vode će biti do 20 časova. U Futogu će cisterna sa pijaćom vidom biti parkirana u Proleterskoj bb, ispred Doma zdravlja, dok će u Veterniku cisterna biti parkirana i Ulici kralja Aleksandra… »
Jevrejska i Vase Pelagića bez vode zbog havarije

Jevrejska i Vase Pelagića bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 21.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti ulice Jevrejska i Vase Pelagića u Novom Sadu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo grada bez vode zbog havarije

Deo grada bez vode zbog havarije

Dnevnik 21.01.2020
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 13 sati biti naselje Gornje livade, dok će do 14 sati bez vode biti deo Bulevara patrijarha Pavla (od Ulice Ilariona Ruvarca do Banijske ulice). Kako podsećaju iz JKP Vodovod i kanalizacija… »
Deo Podbare i više ulica u Sremskoj Kamenici bez vode zbog havarije

Deo Podbare i više ulica u Sremskoj Kamenici bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 21.01.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će danas od 8 do 15 sati biti deo Ulice Dušana Vasiljeva (od Ulice Stevana Milovanova do Ulice episkopa Visariona) u Novom Sadu. Cisterna sa pijaćom vodom će biti postavljena u Ulici Dušana… »
Gornje livade i deo Bulevara patrijarha Pavla bez vode zbog havarije

Gornje livade i deo Bulevara patrijarha Pavla bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 21.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti naselje Gornje livade, dok će do 14 sati bez vode biti deo Bulevara patrijarha Pavla (od Ulice Ilariona Ruvarca do Banijske ulice). Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za… »

Vesti dana »