Povezane vesti

Spot protiv Marinike Tepić: Ona kaže da je nastao u kuhinji vlasti, oni negiraju

Spot protiv Marinike Tepić: Ona kaže da je nastao u kuhinji vlasti, oni negiraju

N1 Info 21.01.2020
Čiji je Marinika patriota? Tako glasi pitanje u spotu nepoznatog autora, koji je postao viralan na društvenim mrežama. Dok Tepić tvrdi da je spot deo jezive kampanje i da je nastao u kuhinji crveno-crne koalicije, naprednjaci i socijalisti negiraju da… »
SPS: Deo opozicije nastavlja sa fabrikovanjem afera

SPS: Deo opozicije nastavlja sa fabrikovanjem afera

RTS 21.01.2020
Šef poslaničke grupe Socijalističke partije Srbije Đorđe Milićević rekao je da je deo opozicije nastavio sa fabrikovanjem afera i iznošenjem neistina. "Jedan deo opozicije je pokazao svoje pravo lice i nama je potpuno jasno da mrze Aleksandra… »
Tepić: Spot protiv mene proizašao iz crveno – crne kuhinje

Tepić: Spot protiv mene proizašao iz crveno – crne kuhinje

Danas 21.01.2020
Guvernerka NBS Jorgovanki Tabaković omogućila poslovanje Slobodana Tešića mimo Zakona o deviznom poslovanju i obligacionim odnosima Svi smo svedoci da se već nekoliko nedelja vodi jeziva propaganda protiv mene, koja se u ponedeljak uveče završila… »
Tepić tvrdi da je NBS omogućila Tešiću da krši zakone

Tepić tvrdi da je NBS omogućila Tešiću da krši zakone

Dnevnik 21.01.2020
BEOGRAD: Funckionerka SSP Marinika Tepić tvrdi danas da je vlast omogućila Slobodanu Tešiću da posluje, u trgovini oružjem, mimo zakona. Po tvrdnjama Tepić, Narodna banka Srbije je Tešićevoj firmi “Partizan tek” omogućila da "posluje kao… »
Tepić: Jeziva propaganda protiv mene, crveno crna koalicija obeležila me kao izdajnika

Tepić: Jeziva propaganda protiv mene, crveno crna koalicija obeležila me kao izdajnika

Novi magazin 21.01.2020
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je danas da se protiv nje vodi "jeziva propaganda" čiji je deo i "spot sinoć pušten u kojem je obeležena kao izdajnik", navodeći da jasno da to potiče iz "kuhinje crveno-crne koalicije… »

Vesti dana »