Повезане вести
Милошевић: Дијалог је увек најбоље решење
РТВ 21.01.2020
ПОДГОРИЦА - Амбасадор Црне Горе у Србији, Тарзан Милошевић, који је и раније службовао у Београду, изјавио је да чини и да ће чинити све за максимално могуће унапређење односа двеју држава, привреда и народа, а решење тренутне… »
Тарзан Милошевић: Спустити тензије у Србији
Дневник 21.01.2020
ПОДГОРИЦА: Амбасадор Црне Горе у Србији Тарзан Милошевић изјавио је данас да очекује од ауторитета и медија у Србији да спусте тензије поводом актуелних дешавања након усвајања Закона о слободи вероисповијести или уверења. Он… »
Амбасадор Црне Горе у Србији: Спустити тензије
Слободна Европа 21.01.2020
Амбасадор Црне Горе у Србији Тарзан Милошевић казао је у интервјуу за портал Мондо да очекује од ауторитета и медија у Србији да спусте тензије поводом актуелних дешавања након усвајања Закона о слободи вјероисповијести или… »
Амбасадор Црне Горе у Србији: Спустити тензије између две земље
Н1 Инфо 21.01.2020
Амбасадор Црне Горе у Србији Тарзан Милошевић изјавио је да очекује од ауторитета и медија у Србији да спусте тензије поводом актуелних дешавања након усвајања Закона о слободи вероисповести или уверења. Он је оценио је да се… »
Вести дана »
Седам особа повређено у четири саобраћајна удеса током ноћи у Београду
Н1 Инфо пре 1 сатјош 10 повезаних
Ујутру магловито и облачно, током дана сунчано, температура до 16 степени
РТВ пре 2 сатајош 9 повезаних
Зеленски спреман за изборе, али тражи безбедност и промене у законодавству
Еуроневс пре 56 минутајош 8 повезаних
Тендер за санацију станица у Новом Саду, Бачкој Тополи и Суботици: Чекају ли нас вештачење и арбитража
Форбес пре 1 сатјош 1 повезана





