Povezane vesti
Prvi sastanak Radne grupe: Koncentracija čestica prosečna, nema razloga za brigu
N1 Info 21.01.2020
Prema informacijama Agencije za zaštitu životne sredine, koncentracija čestica je blizu prosečnim vrednostima za ovo doba godine i nema razloga za zabrinutost trenutnim stanjem, saopšteno je iz Vlade, nakon prvog sastanka Radne grupe za zaštitu vazduha… »
Vlada: Koncentracija čestica prosečna, nema razloga za zabrinutost
Danas 21.01.2020
Prema informacijama Agencije za zaštitu životne sredine, koncentracija čestica je blizu prosečnim vrednostima za ovo doba godine i nema razloga za zabrinutost trenutnim stanjem, saopšeno je danas iz Vlade, nakon prvog sastanka Radne grupe za zaštitu… »
Radna grupa za zagađenje vazduha ima 29 članova
Radio 021 21.01.2020
Odluka o obrazovanju Radne grupe za sistemsko rešavanje pitanja zagađenja vazduha, na čijem će čelu biti predsednica Vlade Ana Brnabić, objavljena je u najnovijem Službenom glasniku. Pored Brnabić, u Radnoj grupi će biti i ministar zaštite životne… »
Objavljena odluka o radnoj grupi za zagađenje vazduha
Nova ekonomija 21.01.2020
Odluka o obrazovanu Radne grupe za sistemsko rešavanje pitanja zagađenja vazduha, na čijem će čelu biti premijerka Ana Brnabić, objavljena je u najnovijem Službenom glasniku. Pored Brnabić u Radnoj grupi će biti i Goran Trivan, ministar zaštite životne… »
Vesti dana »
Bend Lavina predstavljaće Srbiju na Evroviziji za pesmom „Kraj mene“
Nedeljnik pre 28 minutajoš 17 povezanih
Momci iz malog grada, jedan je profesor muzičkog: Ko su članovi grupe "Lavina", na pumpi smo slavili prolazak
Telegraf pre 3 minutajoš 7 povezanih
"To je i Milovo oružje" Advokat Aca Đukanovića: "Pronađene su puške s posvetom njegovom bratu"
Blic pre 1 satjoš 1 povezana
Skup solidarnosti u Bujanovcu, glumac Dragan Jovanović poručio: Svakim korakom, sloboda je bliža
Danas pre 38 minutajoš 1 povezana





