Povezane vesti
Makedonski biznismen nudi 2,2 miliona evra garanciju: Osumnjičeni u slučaju Imperija nudi pozamašni zalog za pasoš!
Kurir 21.01.2020
Makedonski biznismen Jordan Kamčev, koji je osumnjičen u istrazi "Imperija", ponudio je pred Apelacionim sudom u Skoplju 2,2 miliona evra garancije da mu bude vraćen pasoš. Žalbu Kamčeva na odluku Osnovnog krivičnog suda Skoplje koji je odbio da mu da… »
Kamčev ponudio sudu 2,2 miliona evra garancije da mu bude vraćen pasoš
N1 Info 21.01.2020
Makedonski biznismen Jordan Kamčev, koji je osumnjičen u istrazi "Imperija", ponudio je pred Apelacionim sudom u Skoplju 2,2 miliona evra garancije da mu bude vraćen pasoš, objavio je portal "Sakam da kažam" (sdk.mk). Žalbu Kamčeva na odluku Osnovnog… »
Vesti dana »
"Jedini ste poslanik na kojeg je sletela muva" Poslanici Skupštine Srbije nastavili raspravu o izmenama seta izbornih zakona, Janjić i Jovanov u klinču (video)
Blic pre 40 minutajoš 43 povezane
Ovo je najgori plasman Srbije u istoriji evrovizije: Te godine nismo prošli ni u finale
Blic pre 3 satajoš 72 povezane
Đedović Handanović: Nismo zadovoljni predlogom MOL-a, ali nastavljamo pregovore
Forbes pre 5 satijoš 26 povezanih




