Povezane vesti

Pamela Anderson se udala peti put, i to za muškarca koji je 22 godine stariji od nje

Pamela Anderson se udala peti put, i to za muškarca koji je 22 godine stariji od nje

Telegraf 21.01.2020
Seks-bomba udala se u nedelju za filmskog producenta Džon Pitersa. Informacija koja je odjeknula kao grom iz vedra neba jeste da se Pamela Anderson (52) udala, i to peti put. Seks-bomba se venčala pre dva dana, u nedelju, u Malibuu za filmskog… »
Pamela Anderson se udala 5. Put! Njen novi muž očaran: Mogu da imam svaku, ali želim nju!

Pamela Anderson se udala 5. Put! Njen novi muž očaran: Mogu da imam svaku, ali želim nju!

Kurir 21.01.2020
Pamela Anderson se venčala peti put sa Džonom Petersom, koji je poznat holivudski producent. Producirao je filmove "Zvezda je rođena", i verziju iz sedamdesetih i novu sa Ledi Gagom u glavnoj ulozi. "Već decenijama, ja mogu da biram ženu koju hoću… »
Iznenađenje: Udala se Pamela Anderson, evo i za koga! (video)

Iznenađenje: Udala se Pamela Anderson, evo i za koga! (video)

Mondo 21.01.2020
Najpoznatija "zečica" stala na ludi kamen! Najpoznatija "zečica" stala na ludi kamen! Pamela Anderson je udata žena - peti put je stala na ludi kamen! Jedna od najpoznatijih plavuša na svetu, koja je prošle godine doživela fizičko nasilje od… »

Vesti dana »