Povezane vesti
Pucnjava u Novom Pazaru, ranjen muškarac od ranije poznat policiji
Mondo 22.01.2020
Novopazarac S.H. (34) ranjen je u nogu kada je sinoć u Gradskom parku na njega pucala nepoznata osoba, objavio je danas radio Sto plus. Novopazarac S.H. (34) ranjen je u nogu kada je sinoć u Gradskom parku na njega pucala nepoznata osoba, objavio je… »
Pucnjava u Novom Pazaru: Muškarac prevezen u bolnicu, policija traga za napadačem
Večernje novosti 22.01.2020
Prema informacijama tog portala, muškarac je zadobio prostrelnu ranu i ukazana mu je pomoć na Hiruškom odeljenju novopazarske Opšte bolnice. U pucnjavi koja se dogodila sinoć oko 23 sata u Novom Pazaru, ranjen je jedan muškarac iz tog grada koji je… »
Pucnjava u Novom Pazaru: Upucali muškarca u Gradskom parku, policija traga za napadačem
Telegraf 22.01.2020
Muškarac hitno prevezen u bolnicu. U pucnjavi koja se dogodila u utorak oko 23 sata u Novom Pazaru, povređen je jedan muškarac koji je vozilom hitne pomoći prevezen u Opštu bolnicu u Novom Pazaru. Pucnjava se dogodila u Gradskom parku, a kako prenosi… »
Vesti dana »
Vučić u Briselu: Verujem da će Srbija imati podršku EU u suočavanju sa izazovima u energetici
Serbian News Media pre 2 satajoš 1 povezana
Zelenski odbacio aluzije da rat koristi kao izgovor da ostane na vlasti
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
Evo ko su škaljarci ranjeni u Nikšiću, hapšeni zbog strahovite tuče: letele čaše, flaše, pa sevnuo i nož
Blic pre 2 satajoš 2 povezane





