Povezane vesti

Nervira me, Nadobudan je! Milica Todorović uživo oplela po Bikoviću, a Strugar morao da odmah reaguje! Muk u studiju

Nervira me, Nadobudan je! Milica Todorović uživo oplela po Bikoviću, a Strugar morao da odmah reaguje! Muk u studiju

Kurir 22.01.2020
Milica Todorović, koja je potvrdila da je u vezi sa glumcem Petrom Strugarom, uživo u emisiji je napala glumca Miloša Bikovića. Naime, Ognjen je tražio od Milice da izabere omiljenog glumca. Birala je između Milana Vasića i Miloša Bikovića i… »
Milica Todorović i Petar Strugar: Ja iz veze u veze, samo se prilepim ko krpelj!

Milica Todorović i Petar Strugar: Ja iz veze u veze, samo se prilepim ko krpelj!

Svet plus 22.01.2020
Gosti kod Ognjena Amidžića u emisiji Ami G show bili su Milica Tdorović i Petar Strugar. Pevačica je otkrila detalje njihove veze, pa priznala: Ja iz veze u veze, samo se prilepim ko krpelj i ne možeš da me se otarasiš. Nije tačno da sam ga ja… »
Milica Todorović konačno priznala da je sa Petrom Strugarom, a onda otrkila pikantne detalje njihove veze

Milica Todorović konačno priznala da je sa Petrom Strugarom, a onda otrkila pikantne detalje njihove veze

Svet & Skandal 22.01.2020
Milica Todorović je otkrila niz detalja iz romanse sa glumcem Petrom Strugarom, u koju je uplovila pre tri meseca. Petar ju je iznenadio u toku jedne od igara, pojavivši se iza nje dok je objašnjavala “predmet” koji je morala da reklamira, a u toku… »
Strugar se pojavio uživo u emisiji i iznenadio Milicu Todorović!

Strugar se pojavio uživo u emisiji i iznenadio Milicu Todorović!

Mondo 22.01.2020
Pevačica ispričala kako su se upoznali, ko je koga smuvao, kao i koliko su puta vodili ljubav. Pevačica ispričala kako su se upoznali, ko je koga smuvao, kao i koliko su puta vodili ljubav. Nakon što je objavljeno da su Milica Todorović i Petar… »
Milica otvorila dušu o vezi sa Strugarom: Otkrila je kako ju je osvojio, pa ju je on iznenadio U emisiji "Ona hrče kao…

Milica otvorila dušu o vezi sa Strugarom: Otkrila je kako ju je osvojio, pa ju je on iznenadio U emisiji "Ona hrče kao…

Blic 22.01.2020
Pevačica Milica Todorović u večerašnjoj emisiji "Amidži šou" otvorila je dušu o odnosu sa novim momkom, glumcem Petrom Strugarom, sa kojim se zabavlja od jeseni. - U vezi smo oko tri meseca, prvo smo se upoznali jer sam pozajmila njegovog konja za… »

Vesti dana »