Povezane vesti
Putevi Srbije deru bez pardona: Putarina za 13 kilometara 1.860 dinara, isto kao kad vozite od Niša do Beograda i nazad!
Kurir 22.01.2020
Za odlazak do obližnjeg hotela „Nais“ građani Niša moraju da koriste auto-put, ali ako žele da se vrate istom rutom, moraju debelo da plate. „Putevi Srbije“ su očigledno bez ikakvog plana na Koridoru 10 izgradili četiri naplatne rampe oko Niša, pa… »
Ovo nema nigde: Od Niša do hotela Nais putarina čak 1.860 dinara! Za samo nekoliko kilometara!
Kurir 22.01.2020
Problem s plaćanjem putarine prilikom uključenja i isključenja sa auto-puta javio se nakon što su četiri naplatne stanice oko Niša počele da rade. JP „Putevi Srbije“ upozorilo je vozače da za ulazak na auto-put i izlazak s njega ne koriste istu naplatnu… »
Vesti dana »
Selektor Srbije je najbolji trener Svetskog prvenstva, Stevan Mijović dobio veliko priznanje!
Telegraf pre 2 satajoš 34 povezane
Ne znam mnogo o Novaku, čuo sam da je srpski igrač i da nije loš: Naredni rival Đokovića najavio njihov meč!
Hot sport pre 1 danjoš 80 povezanih
Netanjahu planira da se već narednog ponedeljka sastane sa Trampom u Vašingtonu
Telegraf pre 3 satajoš 66 povezanih
Hitno saopštenje iz Evrope zbog skandala FIFA: Amerikanac umalo slomio nogu Muharemoviću, šta ćemo sa pravilima?
Mondo pre 2 satajoš 82 povezane
Zelenski: Borbe se nastavljaju za ukrajinski grad Kostjantinivku
Pravo u centar pre 3 satajoš 39 povezanih

