Povezane vesti

Bizarna priča iz Tuzle: Porodica tvrdi da su dve devojke otele njihovog sina, jedna od njih kaže da je trudna sa njim, o…

Bizarna priča iz Tuzle: Porodica tvrdi da su dve devojke otele njihovog sina, jedna od njih kaže da je trudna sa njim, o…

Blic 22.01.2020
Poslednjih dana u Tuzli digla se velika prašina o mladiću E.H. za kojeg porodica tvrdi da su ga otele dve devojke i da ga drže zatočenog. Međutim, priča je dobila obrt kada se medijima javila devojka kod koje, navodno, boravi E.H. - Otac E.H. znao… »
Osećao sam se vezanim! Mladić iz BiH ispričao da li je zaista bio otet: Evo šta sam morao da uradim da bih otišao u wc!

Osećao sam se vezanim! Mladić iz BiH ispričao da li je zaista bio otet: Evo šta sam morao da uradim da bih otišao u wc!

Kurir 22.01.2020
"Želim da stavim tačku na celu ovu priču. Policija je o svemu obaveštena i ne želim više da se priča o meni", rekao je ovo u ispovesti za Avaz Elvedin Hamzić, mladić iz Lukavca kod Tuzle oko kojeg se poslednjih dana u javnosti digla velika… »
Porodica objavila da su Elvedina otele dve devojke i da ga drogiraju i iskorišćavaju, jedna od njih poručila da je trudna i…

Porodica objavila da su Elvedina otele dve devojke i da ga drogiraju i iskorišćavaju, jedna od njih poručila da je trudna i…

Večernje novosti 22.01.2020
Njegov otac je to znao, bio je tu. Oni su tvrdili da je drogiran, a uopšte nije bio ni otet, tvrdi Dženita Mujčinović. "Otac Elvedina Hamzića znao je sve vreme gde mu se nalazi sin", rekla je za "Avaz" Dženita Mujčinović, devojka koja tvrdi da je… »
Oglasila se trudna devojka koja je "otela" mladića iz bih: Poslala i fotografiju sa njim iz kreveta!

Oglasila se trudna devojka koja je "otela" mladića iz bih: Poslala i fotografiju sa njim iz kreveta!

Kurir 22.01.2020
"Otac Elvedina Hamzića znao je sve vreme gde mu se nalazi sin", rekla je za Avaz Dženita Mujčinović, devojka koja tvrdi da je trudna s mladićem oko kojeg se poslednjih dana u javnosti digla velika prašina nakon što je njegova porodica objavila da… »
Ispovest mladića kog je devojka "otela": "Nije me vezala, išao sam s njenom majkom po kafanama"

Ispovest mladića kog je devojka "otela": "Nije me vezala, išao sam s njenom majkom po kafanama"

Telegraf 22.01.2020
Od dramatičnog apela do informacija da je Elvedin otet i drogiran te da je devojka Dženita Mujčinović trudna i da je on otac, do konačnog "bekstva" iz zatočeništva, svakodnevno su pristizale razne informacije i od porodice devojke, ali i najbližih… »

Vesti dana »