Povezane vesti

Sanogo prvi put pred srpskim novinarima: Svaki put kada sam igrao protiv Partizana slavio sam, očekujem da tako bude i dalje

Sanogo prvi put pred srpskim novinarima: Svaki put kada sam igrao protiv Partizana slavio sam, očekujem da tako bude i dalje

Večernje novosti 22.01.2020
Pritisak uvek postoji kada ste fudbaler, svesno je prvo pojačanje Crvene zvezde. TEK je stigao i već se opasno naoštrio da pobedi Partizan. Seku Sanogo, novo pojačanje Crvene zvezde, na promociji je istakao da ga najviše inspirišu predstojeće bitke… »
Zadovoljstvo sportskog sektora Zvezde: Sanogo je ono što smo dugo tražili

Zadovoljstvo sportskog sektora Zvezde: Sanogo je ono što smo dugo tražili

Mozzart sport 22.01.2020
„Pojačanje je u skladu sa željom Dejana Stankovića. On je hteo dominantnog, snažnog defanzivnog vezistu i mi smo reagovali“, poručuje Mrkela. Zadovoljstvo u sportskom sektoru Crvene zvezde posle ostvarenog transfera Sekua Sanoga, od kojeg se… »
"Čast mi je što ću nositi njegov: Dres!" Seku Sanogo već oduševio "delije": Jedva čekam da opet pobedim Partizan!

"Čast mi je što ću nositi njegov: Dres!" Seku Sanogo već oduševio "delije": Jedva čekam da opet pobedim Partizan!

Sportal blic 22.01.2020
Crvena zvezda je u Medija centru stadiona “Rajko Mitić” predstavila novog fudbalera, Seku Sanoga, koji je u redove srpskog prvaka stigao na jednogodišnju pozajmicu iz Al Itihada. Medijima se prvi obratio sportski direktor Mitar Mrkela koji je… »
Seku Sanogo: Svaki put sam pobedio Partizan, ponovo ću ovde, to je najvažnije!

Seku Sanogo: Svaki put sam pobedio Partizan, ponovo ću ovde, to je najvažnije!

Hot sport 22.01.2020
Crvena zvezda je danas na stadionu ‘Rajko Mitić’ predstavila prvo zimsko pojačanje, vezistu Seku Sanoga. Prvo se prisutnim medijima obratio sportski dirketor Crvene zvezde Mitar Mrkela. On je predstavio Sekua Sanoga. – Sanogo dolazi kod nas na… »
Višestruka uloga Sanoga u Zvezdi: Snaga, brzina, tehnika i tutorstvo nad Petrovićem

Višestruka uloga Sanoga u Zvezdi: Snaga, brzina, tehnika i tutorstvo nad Petrovićem

Mozzart sport 22.01.2020
Velika očekivanja od veziste sa Obale Slonovače na stadionu Rajko Mitić. Crvena zvezda je dolaskom Sekua Sanoga dobila ono što je tražila. Fizički dominantnog igrača, tehnički potkovanog, brzog u tranziciji i sigurnog u predaji lopte. Ono što je… »
Sanogo došao da bi Zvezda mogla da igra u formaciji 4-4-2?

Sanogo došao da bi Zvezda mogla da igra u formaciji 4-4-2?

Sportski žurnal 22.01.2020
Novajlija po igračkim i fizičkim karakteristikama idealan za formaciju sa dva špica. Zemljak Didijea Drogbe u Crvenoj zvezdi – prvi put u istoriji kluba! Defilovali su Marakanom brojni Afrikanci, ali do dolaska Sekua Sanoga nijedan nije bio iz Obale… »

Vesti dana »