Povezane vesti

Rečenica koja je izazvala reakcije, Sanogo već uspeo da naljuti ''Grobare''?!

Rečenica koja je izazvala reakcije, Sanogo već uspeo da naljuti ''Grobare''?!

Sportske.net 22.01.2020
Jedna njegova današnja izjava posebno je odjeknula među pristalicama Partizana. Crvena zvezda je promovisala svoje prvo zimsko pojačanje, to je 30-godišnji vezista iz Obale Slonovače Seku Sanogo, koji je stigao na pozajmicu iz Al Itihada. Između… »
Sanogo ima pik na crno-bele: Derbi mi je najvažniji

Sanogo ima pik na crno-bele: Derbi mi je najvažniji

Mozzart sport 22.01.2020
Istina je, doduše, da je samo jednom savladao crno-bele, ali ne mari sad…. Pojačanje po ukusu Dejana Stankovića. Seku Sanogo je izabran da veznom redu Crvene zvezde donese energiju, baš ono što joj je po mišljenju navijača nedostajalo u… »
Sanogo: Do sada sam uvek pobeđivao Partizan

Sanogo: Do sada sam uvek pobeđivao Partizan

N1 Info 22.01.2020
Crvena zvezda predstavila je Seku Sanoga kao svoje novo pojačanje. Reč je o igraču koji je došao na pozajmicu do kraja sezone iz Al Itihada, a doveden je kako bi uneo živost u sredinu terena crveno-belih. Fudbaler iz Obale Slonovače rekao je da je u… »
Sanogo: Jedva čekam derbi i pobedu Zvezde

Sanogo: Jedva čekam derbi i pobedu Zvezde

Mondo 22.01.2020
Fudbaler iz Obale Slonovače na promociji u Ljutice Bogdana rekao je da zna da je "ovde najvažniji derbi protiv Partizana" i da sa nestrpljenjem očekuje taj duel. Fudbaler iz Obale Slonovače na promociji u Ljutice Bogdana rekao je da zna da je "ovde… »
Sanogo: Derbi je ovde najvažniji, jedva čekam pobedu

Sanogo: Derbi je ovde najvažniji, jedva čekam pobedu

Novi magazin 22.01.2020
Novi fudbaler Crvene zvezde Seku Sanogo rekao je danas da je veoma zadovoljan što je došao u taj klub i da jedva čeka "večiti" derbi sa Partizanom, protiv koga je više puta igrao i uvek pobeđivao. "Veoma sam zadovoljan što sam ovde, srećan sam… »

Vesti dana »