Povezane vesti

Video: Macron 'izbacio' izraelske policajce iz crkve

Video: Macron 'izbacio' izraelske policajce iz crkve

Al Jazeera 22.01.2020
Macron je izbacio pripadnike izraelske policije iz Crkve svete Ane, koja predstavlja francusku teritoriju, u starom dijelu Jerusalema. Coup de colère de #Macron contre la police israélienne à Jérusalem. Dans les pas de Chirac en 1996… »
Skandal u Jerusalimu; Makron vikao na izralesko obezbeđenje: Napolje iz francuske crkve (video)

Skandal u Jerusalimu; Makron vikao na izralesko obezbeđenje: Napolje iz francuske crkve (video)

Večernje novosti 22.01.2020
Ne sviđa mi se to što se uradili ispred mene! Izlazite napolje! PARIZ - OD STALNOG DOPISNIKA Ne sviđa mi se to što se uradili ispred mene! Izlazite napolje! Tim rečima, ljut, vičući, tražio je danas francuski predsednik Emanuel Makron od… »
Makron se verbalno sukobio sa policajcima na ulazu u crkvu u Jerusalimu

Makron se verbalno sukobio sa policajcima na ulazu u crkvu u Jerusalimu

N1 Info 22.01.2020
Predsednik Francuske Emanuel Makron tražio je od izraelskih policajaca da ga puste da uđe u Crkvu Svete Ane u Jerusalimu, što je bilo nalik na incident koji se dogodio 1996. prilikom posete tadašnjeg francuskog predsednika Žaka Širaka. Izvor… »
Makron se verbalno sukobio sa policajcima na ulazu u crkvu u Jerusalimu

Makron se verbalno sukobio sa policajcima na ulazu u crkvu u Jerusalimu

Danas 22.01.2020
Predsednik Francuske Emanuel Makron tražio je danas od izraelskih policajaca da ga puste da udje u Crkvu Svete Ane u Jerusalimu, što je bilo nalik na incident koji se dogodio 1996. prilikom posete tadašnjeg francuskog predsednika Žaka Širaka. „Ne… »

Vesti dana »