Повезане вести
Документ о авио-линији Београд-Приштина је економски потез
Политика 22.01.2020
Потписивање писма о намерама за отварање авио-линије Београд-Приштина је економски аранжман, док је политички дијалог нешто „сасвим друго”, оценио је вечерас Марко Ђурић, директор Канцеларије Владе Србије за Косово. „Политички… »
Ђурић: Договор о обнављању авио линије Београд-Приштина је само комерцијални аранжман са политичком поруком
РТВ 22.01.2020
НОВИ САД - Потписивањем "писма о намерама" за обнављање авио линије Београд-Приштина, јуче у америчкој амбасади у Берлину, дијалог Београда и Приштине, на жалост, није одблокиран, а Европска унија и даље за Србију остаје… »
Ђурић: Разговор Вучића и Гренела неће бити лак
Дневник 22.01.2020
НОВИ САД: Директор Канцеларије за Косово и Метохију Марко Ђурић изјавио је вечерас да ће председик Србије Александра Вучића и специјални изасланик председника САД за дијалог Београда и Приштине, Ричард Гренел, у петак у Београду… »
Вести дана »
Добили смо сувласника фирме која је градила пут који се обрушио у Крагујевцу: Ово је његово објашњење
Нова пре 25 минутајош 15 повезаних
Западни медији: Повезаност шефа кабинета Зеленског са корупцијом могла би да поремети преговоре
Спутник пре 40 минутајош 24 повезане






