Povezane vesti
Davos: Ekstremističke skupine potkopavaju demokraciju putem društvenih mreža
SEEbiz 23.01.2020
DAVOS - Društvene mreže postale su rasadnik ekstremizma koji se koristi za podrivanje demokracije, zaključila je u srijedu u Davosu stručna skupina, pozivajući na reforme kojima će se obnoviti povjerenje u vlast i otkloniti ekstremističke sadržaje… »
Davos: Ekstremističke grupe preko mreža potkopavaju demokratiju
Al Jazeera 23.01.2020
Suočen s kritikama da gubi bitku s ekstremizmom, Facebook je lani objavio niz mjera protiv dezinformiranja birača uoči američkih predsjedničkih izbora u novembru. Društvene mreže postale su rasadnik ekstremizma, koji se koristi za podrivanje demokratije… »
Vesti dana »
"Jaknu ću da nosim naredna tri dana", Vučić u Nišu: "Samo minut kasnije shvatio sam da su pečenica i pita sa sirom najbolji čajevi" koje smo probali (foto)
Blic pre 20 minutajoš 37 povezanih
Vučić posle poruke Lavrova: "Ne pada nam na pamet da otimamo, ali ne možemo da ostanemo ni bez NIS-a, rafinerije ili nafte"
Blic pre 24 minutajoš 41 povezana
Tinejdžer (15) upao u kuću bake (82) i pretio joj nožem, pa joj ukrao novac: ubrzo je uhapšen
Telegraf pre 9 minutajoš 48 povezanih
Migrant poginuo u prevrtanju čamca kod Slavonskog Broda, više povređenih
Radio sto plus pre 1 satjoš 33 povezane



