Povezane vesti

Škaljarce likvidirali plaćenici iz Meksika

Škaljarce likvidirali plaćenici iz Meksika

Alo 23.01.2020
Vođe škaljarskog klana Igor Dedović (43) i Stevan Stamatović (43), koji su surovo ubijeni u Atini pred decom, likvidirani su po receptu egzekutora iz Meksika. Naši su u kontaktu s okrutnim kriminalcima oko transporta droge, pa su i njihova smaknuća… »
Supruga pacijenta o muževljevim traumama iz bolnice: Rekao mi je "Doktor me dira", a na pitanje gde, odgovorio je "Svuda"

Supruga pacijenta o muževljevim traumama iz bolnice: Rekao mi je "Doktor me dira", a na pitanje gde, odgovorio je "Svuda"

Alo 23.01.2020
O seksualnom zlostavljanju pacijenta na Univerzitetskom kliničkom centru RS u Banjaluci svoje iskaze su, pored medicinskih radnika sa Klinike za anesteziju i intenzivno lečenje, dali i bliski članovi porodice, ali i pacijent koji je bio žrtva. Supruga… »
Spektakularna i filmska akcija spašavanja nesrećne žene! (video)

Spektakularna i filmska akcija spašavanja nesrećne žene! (video)

Alo 23.01.2020
"Sva se tresem, još me drži!" Na zavoju u blizini Staračkog doma u Zadru, u četvrtak rano ujutro vozačica Nisana izgubila je kontrolu nad automobilom i u pokušaju da ispravi volan skoro završila u moru. Ni NATO više ne može da ga spase… »
"Prestravio se kada je čuo doktorov glas": Seksualno zlostavljani pacijent ovim rečima šokirao suprugu

"Prestravio se kada je čuo doktorov glas": Seksualno zlostavljani pacijent ovim rečima šokirao suprugu

Blic 23.01.2020
Pacijent se nalazio u izolovanoj „šok sobi“ a kada smo ušli unutra videli smo da ga doktor Darko Golić drži za glavu i ljubi u usta. Golić nas je samo pogledao i nastavio, a mi smo izašli napolje, ispričala je u šokantnom svedočenju… »
Svedoci o doktoru koji je zlostavljao pacijenta: Grizao ga po telu i polnom organu, ljubio u usta

Svedoci o doktoru koji je zlostavljao pacijenta: Grizao ga po telu i polnom organu, ljubio u usta

Telegraf 23.01.2020
- Stajao je iznad pacijenta, svojom rukom držeći njegovu glavu. Ljubio ga je u usta - rekao je kolega osumnjičenog načelnika. O seksualnom zlostavljanju pacijenta na Univerzitetskom kliničkom centru RS u Banjaluci svoje iskaze su, pored medicinskih… »
"Drži ga za glavu i ljubi u usta": Šokantan iskaz medicinske sestre kako je doktor zlostavljao pacijenta

"Drži ga za glavu i ljubi u usta": Šokantan iskaz medicinske sestre kako je doktor zlostavljao pacijenta

Blic 22.01.2020
Pacijent se nalazio u izolovanoj „šok sobi“, a kada smo ušli unutra videli smo da ga doktor Darko Golić drži za glavu i ljubi u usta. Golić nas je samo pogledao i nastavio, a mi smo izašli napolje, ispričala je u šokantnom svedočenju… »

Vesti dana »