Povezane vesti
Memorijal „Slobodan Šoća Martinović”: Sjajni Miloje Ratković
Dnevnik 23.01.2020
U Smederevskoj Palanci održan je tradicionalni, peti šahovski Memorijal “Slobodan Šoća Martinović”. Konkurencija ovog standardno jakog rapid turnira bila je veoma jaka – na startnoj listi našao se čak 171 igrač iz Švajcarske, Bugarske, Severne Makedonije… »
Brzopotezni turnir u Bačkoj Palanci: Zonjić najbolji
Dnevnik 23.01.2020
U prostorijama ŠK Bačka Palanka priređen je prvi ovogodišnji brzopotezni šahovski turnir. Učestvovalo je 17 cugeraša iz Gajdobre, Čelareva, Mladenova i Bačke Palanke, među kojima su bila dvojica FIDE majstora, šestorica majstorskih kandidata, dvojica… »
Međunarodni open turnir „Bošnjaci 2020”: Zoran Runić obradovao Bačkopalančane
Dnevnik 23.01.2020
U istočnoslavonskom naselju Bošnjacima protekla su nadmetanja u okviru tradicionalnog 25. međunarodnog šahovskog open turnira - Bošnjaci 2020. U konkurenciji se našao 121 igrač iz Bosne i Hercegovine, Bugarske, Srbije i Hrvatske. Među učesnicima bili su… »
Vesti dana »
Janjić (Srce): Dogovoreno da će poslanici moći da uđu na glavni ulaz u Skupštini
Danas pre 2 satajoš 3 povezane
"Sutra podnosimo amandman koji predviđa mogućnost da Srbija preuzme NIS" Oglasila se Brnabić: "Građani neće trpeti"
Blic pre 41 minutajoš 1 povezana
Tomislav Momirović: JTOK da prestane da zloupotrebljava ovlašćenja, krše mi pretpostavku nevinosti
Danas pre 1 satjoš 1 povezana



