Povezane vesti

Dragić prebacio pritisak na dončića: "Uvek sam bio tu za reprezentaciju, sada on mora da vodi ekipu!"

Dragić prebacio pritisak na dončića: "Uvek sam bio tu za reprezentaciju, sada on mora da vodi ekipu!"

Sportal blic 23.01.2020
Goran Dragić, košarkaš Majami Hita rekao je da neće igrati za reprezentaciju Slovenije na kvalifikacionom turniru za Olimpijske igre u Tokiju. - Kada sam bio mladji, uvek sam bio tu za reprezentaciju, bez obzira na to ko je bio tamo. I kada smo imali… »
Slovenci u problemu: Dragić najavio slobodno leto

Slovenci u problemu: Dragić najavio slobodno leto

Mozzart sport 23.01.2020
Iz razumljivih razloga. Slovenački košarkaš Goran Dragić rekao je da se njegova odluka da ne igra za reprezentaciju neće promeniti ni zbog kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre. Olimpijske Igre 2020. godine održaće se u Tokiju, a zbog… »
Problemi za sloveniju: Dao sam sve što imam, Slovenija ima mlade igrače, a Luka treba da bude vođa…

Problemi za sloveniju: Dao sam sve što imam, Slovenija ima mlade igrače, a Luka treba da bude vođa…

Hot sport 23.01.2020
Slovenački košarkaš Goran Dragić neće promeniti odluku da ne igra u dresu reprezentacije čak ni zbog kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre. Plejmejker Majamija istakao je da je dao sve što ima… – Kada sam bio mlađi pokazao sam svojoj… »

Vesti dana »