Povezane vesti
Žan pol gotje spektaklom obeležio 50 godina rada! Od poslednje revije napravio žurku za pamćenje! (foto)
Kurir 23.01.2020
Sinoć je u Parizu, u okviru Nedelje visoke mode održana spektakularna revija Žan Pola Gotjea, na kojoj je bila prikazana njegova najnovija kolekcija visoke mode, ali i retrospektiva njegovog rada, kojom je obeležio 50 godina karijere. Revija je više… »
Žan Pol Gotje: Poznate ličnosti na poslednjoj reviji čuvenog modnog kreatora
Danas 23.01.2020
Mnoge poznate ličnosti su prisustvovale poslednjoj reviji francuskog kreatora Žana Pola Gotjea. Ovaj 67-godišnjak je pola veka bio diktirao trendove visoke mode. Pre nego što se kreator poslednji put poklonio pred publikom, Boj Džordž je pevao na pisti… »
Gotje ispraćen ovacijama: Irina, Bela, Điđi i spektakl za kraj (foto)
Mondo 23.01.2020
Ekscentrični dizajner je u pozorištu Šatle u Parizu priredio svoju poslednju reviju kojom je ujedno obeležio i pola veka karijere. Ekscentrični dizajner je u pozorištu Šatle u Parizu priredio svoju poslednju reviju kojom je ujedno obeležio i pola veka… »
Vesti dana »

Zemljotres na svetoj gori: Snažan potres pogodio Grčku kod Hilandara!
Blic pre 1 satjoš 16 povezanih

Desetine hiljada na komemoraciji Čarliju Kirku: 'On je heroj Amerike'
BBC News pre 1 satjoš 14 povezanih

Tramp: Nadam se postizanju diplomatskog rešenja za Gazu, tamo je haos
NIN pre 55 minutajoš 11 povezanih