Povezane vesti

Bivšu zadrugarku dečko verio na vrhu Burž kalife! Ovaj momenat će pamtiti zauvek, a mnoge devojke će joj zavideti (foto)

Bivšu zadrugarku dečko verio na vrhu Burž kalife! Ovaj momenat će pamtiti zauvek, a mnoge devojke će joj zavideti (foto)

Kurir 23.01.2020
Nekadašnja učesnica rijaliti programa ''Zadruga 1'' Andrijana Radonjić je ozvaničila svoju vezu verivši se na jednom od najegzotičnijih lokacija - Burž Kalifi. Andrijana je sa svojim dečkom Franetom otputovala u Dubai odakle svakodnevno objavljuje… »
Bivša zadrugarka staje na ludi kamen! Pokazala prsten! (foto)

Bivša zadrugarka staje na ludi kamen! Pokazala prsten! (foto)

Alo 23.01.2020
Kad će pevačica stati pred oltar sa svojim izabranikom ostaje da saznamo... Nekadašnja učesnica rijaliti programa ''Zadruga'', Pinkova zvezda Andrijana Radonjić otputovala je sa svojim dečkom Franetom u Dubai, odakle svakodnevno objavljuje… »
To je stvarno bila ljubav na prvi pogled! Andrijana objasnila sve: Nisam očekivala prsten, ne znam šta me je snašlo!

To je stvarno bila ljubav na prvi pogled! Andrijana objasnila sve: Nisam očekivala prsten, ne znam šta me je snašlo!

Kurir 23.01.2020
Andrijanu Radonjić dečko Frane Mikulić zaprosio je tokom odmora u Dubaiju. Pevačica i bivša zadrugarka pohvalila se prstenom s vrha Burdž Kalife. "Rekla sam da", pisalo je uz objavu kojom je i pokrenuta lavina komentara. Samo nekoliko sati kasnije… »
Verila se bivša učesnica Zadruge i nekadašnja Đeksonova devojka!

Verila se bivša učesnica Zadruge i nekadašnja Đeksonova devojka!

Mondo 23.01.2020
Pevačica rekla "DA"! Pevačica rekla "DA"! Nekadašnja učesnica rijaliti programa Zadruga, Andrijana Radonjić otputovala je sa svojim dečkom Franetom u Dubai, odakle svakodnevno objavljuje romantične fotografije na Instagramu. Osim što su uživali u… »

Vesti dana »