Povezane vesti

Bez vode deo Podbare, Petrovaradina, Kamenice i Bukovca

Bez vode deo Podbare, Petrovaradina, Kamenice i Bukovca

Dnevnik 24.01.2020
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 13 sati biti Ulica Stevana Milovanova će bez vode biti do 13. a naselje Širine u Petrovaradinu do 12 sati. Takođe zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 14 sati Donja Baranja u… »
Donje Sajlovo bez vode zbog havarije

Donje Sajlovo bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Donje Sajlovo. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Bez vode Čardak i deo Bukovca

Bez vode Čardak i deo Bukovca

Radio 021 24.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarija, bez vode su delovi Sremske Kamenice i Bukovca. Donja Baranja u Bukovcu bez vode je do 14 sati. Do 13 sati vode nema u naselju Čardak u Sremskoj Kamenici. U "Vodovodu" navode da postoji mogućnost da će u toku radova… »
Delovi Sremske Kamenice i Bukovca bez vode zbog havarije

Delovi Sremske Kamenice i Bukovca bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti naselje Čardak u Sremskoj Kamenici, a do 14 sati Donja Baranja u Bukovcu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena… »
Bez vode delovi Petrovaradina i Podbare

Bez vode delovi Petrovaradina i Podbare

Radio 021 24.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarija, bez vode su delovi Petrovaradina i Podbare. Naselje Širine u Petrovaradinu bez vode je do 12 časova. Ulica Stevana Milovanova na Podbari vode nema do 13 sati. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude… »
Ulica Stevana Milovanova i deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Ulica Stevana Milovanova i deo Petrovaradina bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.01.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Ulica Stevana Milovanova u Novom Sadu, a do 12 sati naselje Širine u Petrovaradinu. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »

Vesti dana »