Povezane vesti

Đoković: Želja mi je da zadržim ovaj servis do kraja AO

Đoković: Želja mi je da zadržim ovaj servis do kraja AO

N1 Info 24.01.2020
Na konferenciji za medije posle meča protiv Japanca Nišioke, novinare je najviše zanimalo to, koliko je Novak zadovoljan svojom igrom. U moru pitanja, nijedno se nije odnosilo na protivnika u osmini finala, Argentinca Dijega Švarcmana. Svaki set ste… »
Đoković: Ne jedem meso i ponosan sam zbog toga

Đoković: Ne jedem meso i ponosan sam zbog toga

RTS 24.01.2020
Ponosan sam što sam prestao da jedem meso, jer je to pre svega bila etička odluka i ne samo stvar ishrane. Iako su me mnogi kritikovali i sumnjali, uspeo sam – istakao je Novak Đoković. Srpski teniser rekao je na konferenciji za novinare posle… »
Đoković se otvorio kao retko kad! "Ljudi su me kritikovali, promenio sam životni stil zbog klanja životinja!" /video/

Đoković se otvorio kao retko kad! "Ljudi su me kritikovali, promenio sam životni stil zbog klanja životinja!" /video/

Sportal blic 24.01.2020
Na konferenciji za medije posle meča protiv Japanca Nišioke, novinare je najviše zanimalo to, koliko je Novak zadovoljan svojom igrom. U moru pitanja, nijedno se nije odnosilo na protivnika u osmini finala, Argentinca Dijega Švarcmana ali i promene… »
Novak Đoković objasnio zašto ne jede meso: "To nije samo dijeta"

Novak Đoković objasnio zašto ne jede meso: "To nije samo dijeta"

Mondo 24.01.2020
U početku je bilo mnogo kritika, bilo je mnogo sumnji, mnogo znakova pitanja, priseća se Novak, i navodi svoje razloge za to što je postao vegetarijanac. U početku je bilo mnogo kritika, bilo je mnogo sumnji, mnogo znakova pitanja, priseća se Novak… »
Nisam mogao više da gledam klanje životinja: Đoković konačno otkrio zašto ne jede meso!

Nisam mogao više da gledam klanje životinja: Đoković konačno otkrio zašto ne jede meso!

Telegraf 24.01.2020
Novak je rekao da je trpeo kritike zbog novog načina ishrane i da su mnogi sumnjali u njega, čak i u njegovom najbližem okruženju. Novak Đoković je posle pobede nad Japancem Jošihitom Nišiokom obezbedio plasman u 4. kolo Australijan opena, gde ga… »

Vesti dana »