Povezane vesti

Biljana Popović Ivković reagovala na optužbe Borka Stefanovića Nađi mi stan od 500.000 evra na Vračaru i poklanjam ti ga

Biljana Popović Ivković reagovala na optužbe Borka Stefanovića Nađi mi stan od 500.000 evra na Vračaru i poklanjam ti ga

Kurir 24.01.2020
Državna sekretarka MUP Srbije Biljana Popović Ivković reagovala je danas na optužbe funkcionera Stranke slobode i pravde Borka Stefanovića koji je optužio da je kupila stan na Vračaru. "Borko Stefanović je, pored Marinike Tepić, samo još jedan… »
Popović Ivković: Stefanović običan lažov, vrednost moje imovine nije se uvećala, što se za njegovog gazdu Đilasa ne…

Popović Ivković: Stefanović običan lažov, vrednost moje imovine nije se uvećala, što se za njegovog gazdu Đilasa ne…

Večernje novosti 24.01.2020
Biljana Popović Ivković, član Predsedništva SNS, reagovala je danas na optužbu Borka Stefanovića, da je na sumnjiv način kupila stan u centru Beograda, kao i automobile. Biljana Popović Ivković, član Predsedništva SNS, reagovala je danas na… »
SzS kritikuje rad Agencije za borbu protiv korpucije

SzS kritikuje rad Agencije za borbu protiv korpucije

Dnevnik 24.01.2020
BEOGRAD: Predstavnici Saveza za Srbiju kritikovali su danas Agenciju za borbu protiv korupcije da ne radi svoj posao i pozvali nekoliko državnih funkcionera da objasne na koji način su, dok su na javnoj funkciji, stekli imovinu koja, kako kažu, vredi… »
Stefanović optužio funkcionere SNS za sumnjivu kupovinu nekretnina i automobila

Stefanović optužio funkcionere SNS za sumnjivu kupovinu nekretnina i automobila

N1 Info 24.01.2020
Potpredsednik Stranke slobode i pravde Borko Stefanović optužio je troje funkcionera Srpske napredne stranke Biljanu Popović Ivković, Milorada Grčića i Nikolu Selakovića da su na sumnjiv način kupili nekretnine u centru Beograda, kao i automobile… »
Stefanović: Agencija za borbu protiv korupcije postala registar imovine naprednjaka

Stefanović: Agencija za borbu protiv korupcije postala registar imovine naprednjaka

Novi magazin 24.01.2020
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde Borko Stefanović ocenio je danas da je Agencija za borbu protiv korupcije "potpuno izgubila smisao i značaj u naprednjačkoj Srbiji" i da je postala "registar imovine" SNS koji samo upisuje šta joj… »
Stefanović: SZS ima jasan stav o bojkotu „lažnih Vučićevih izbora“

Stefanović: SZS ima jasan stav o bojkotu „lažnih Vučićevih izbora“

Danas 24.01.2020
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović izjavio je danas komentarišući navode da će organizacija „Jedan od pet miliona“ izaći na izbore ako to učine neke opozicione stranke, da je Savez za Srbiju doneo jedinstven i… »

Vesti dana »