Povezane vesti

Prlainović zavapio: Partizan nam propada pred očima, strah me za budućnost Šta je Prlainović hteo da kaže...

Prlainović zavapio: Partizan nam propada pred očima, strah me za budućnost Šta je Prlainović hteo da kaže...

Mondo 24.01.2020
Zabrinut je legendarni vaterpolista za budućnost srpskog vaterpola. Zabrinut je legendarni vaterpolista za budućnost srpskog vaterpola Ceo vaterpolo svet očekivao je u petak "klasik" Srbije i Hrvatske, dve najdominantnije reprezentacije u ovom veku… »
Prlainović će navijati za Mađare, pribojava se raspada sistema u Srbiji...

Prlainović će navijati za Mađare, pribojava se raspada sistema u Srbiji...

Sportske.net 24.01.2020
Andrija Prlainović smatra da je Srbija morala bolje u drugom poluvremenu protiv Španaca. Srbija je nesrećno ispala od Španije nakon boljeg izvođenja peteraca, ali jedan od najboljih vaterpolista naše reprezentacije i sveta Andrija Prlainović kaže… »
"Okliznula se Srbija, ali mi Hrvati još trajemo": Selektor "barakuda" progovorio o vaterpolo šoku

"Okliznula se Srbija, ali mi Hrvati još trajemo": Selektor "barakuda" progovorio o vaterpolo šoku

Sportal blic 24.01.2020
Selektor vaterpolo reprezentacije Hrvatske Ivica Tucak, posle plasmana u polufinale Evropskog prvenstva u Budimpešti, rekao je da njegov tim ima konitinuitet, te da je zbog toga srećan i ponosan. Hrvatska je u četvrtfinalu EP pobeda Grčku sa 14:11 i… »
Danas u Švedskoj polufinala Evropskog prvenstva za rukometaše

Danas u Švedskoj polufinala Evropskog prvenstva za rukometaše

Dnevnik 24.01.2020
Završena je druga faza takmičenja na Evropskom prvenstvu za rukometaše, a već danas sledi borba za medalje u Stokholmu, glavnom gradu Švedske. U polufinalu Evropskog prvenstva večeras od 18 časova sastaće se Hrvatska i Norveška, odnosno od 20.30… »

Vesti dana »