Povezane vesti
Hariju i Megan blokiran brend Saseks Rojal
Dnevnik 24.01.2020
LONDON: Predlog vojvode i vojvotkinje od Saseksa za zaštitni znak svog Saseks Rojal brenda blokiran je nakon što je jedan lekar iz Australije uložio žalbu, piše Helou. Princ Hari i Megan Markl nadali su se da će moći da iskoriste svoje ime koje je već… »
Blokiran predlog Harija i Megan da zaštite Rojal Saseks brend
N1 Info 24.01.2020
Predlog vojvode i vojvotkinje od Saseksa za zaštitni znak svog Saseks Rojal brenda blokiran je nakon što je jedan lekar iz Australije uložio žalbu, piše Helou. Princ Hari i Megan Markl nadali su se da će moći da iskoriste svoje ime koje je već poznato na… »
Vesti dana »

(Uznemirujući video) 47 sekundi užasa: Ovo je trenutak kada je autobus udario devojčicu na pešačkom prelazu u Zemunu
Blic pre 22 minutajoš 1 povezana

(Mape) alarm u Evropi! Preti opasnost zbog jake oluje koja će zahvatiti i Balkan, a trajaće danima: Grad veličine 6 cm, jaki pljuskovi i tornado, a evo šta čeka Srbiju
Blic pre 1 satjoš 1 povezana