Povezane vesti

Spaseno dete ispod ruševina zemljotresa u Turskoj

Spaseno dete ispod ruševina zemljotresa u Turskoj

Radio 021 25.01.2020
Spasilačke ekipe su u mestu Maden u Elazigu, u Turskoj, iz ruševina koje je prouzrokovao zemljotres izvukle povređeno dete. U akciji je učestvovao veliki broj pripadnika spasilačkih ekipa, prenose turski mediji. Osim ovog slučaja, ispod ruševina su nakon… »
U zemljotresu u Turskoj poginule 22 osobe, više od 20 nestalo

U zemljotresu u Turskoj poginule 22 osobe, više od 20 nestalo

IndeksOnline 25.01.2020
ANKARA – Broj žrtava snažnog zemljotresa koji je u petak pogodio istok Turske porastao je na 22, dok je procenjeno da je najmanje još toliko zarobljeno ispod ruševina, saopštili su zvaničnici. Prema poslednjim poidacima, povređeno je vise od 1.030 osoba… »
Raste broj mrtvih u Turskoj: 21 osoba poginula, 1.030 ih povrijeđeno

Raste broj mrtvih u Turskoj: 21 osoba poginula, 1.030 ih povrijeđeno

Sandžak press 25.01.2020
Prema najnovijim informacijama, 21 osoba je poginula, a 1.030 ih je povrijeđeno u zemljotresu jačine 6,8 stepeni po Rihteru koji je u petak pogodio grad Elazig u Turskoj, javljaju turski mediji. Iz Direkcije za upravljanje vanrednim situacijama (AFAD)… »

Vesti dana »