Povezane vesti

Najavio povlačenje sa scene: "Kompleksi su me ubili!" (video)

Najavio povlačenje sa scene: "Kompleksi su me ubili!" (video)

Mondo 25.01.2020
Vuk Mob je nedavno na svom Instagramu objavio fotografiju kojom je najavio da će biti odsutan sa scene neko vreme! Vuk Mob je nedavno na svom Instagramu objavio fotografiju kojom je najavio da će biti odsutan sa scene neko vreme! On sa svojim pratiocima… »
"Kompleksi su me ubili, ne mogu ovakav među narod": Vuk Mob se povlači iz javnosti

"Kompleksi su me ubili, ne mogu ovakav među narod": Vuk Mob se povlači iz javnosti

Telegraf 25.01.2020
Fanovi su Vuku pružili podršku i poručili mu da izdrži. Reper Vuk Mob (29) se na svom Instagram nalogu požalio svojim pratiocima da će uskoro morati na operaciju, zbog čega se u javnosti neće pojavljvati mesec dana. Reč je o devijaciji nosa, koji… »
Kompleksi su me ubili: Vuk Mob se povlači iz javnosti, a ovo je glavni razlog! (Foto)

Kompleksi su me ubili: Vuk Mob se povlači iz javnosti, a ovo je glavni razlog! (Foto)

Kurir 25.01.2020
Vuk Mob najavio je pratiocima da ga nigde neće biti mesec dana, jer ide na operaciju. Reper je otkrio da će uraditi plastičnu operaciju nosa. "S obzirom da mi je nos otišao u aut, pored devijacije, kao što vidite, uhvatio je ozbiljnu krivinu… »
"Kompleksi su me ubili, neće me biti mesec dana": Srpski pevač hitno ide na operaciju

"Kompleksi su me ubili, neće me biti mesec dana": Srpski pevač hitno ide na operaciju

Blic 25.01.2020
Popularni reper Vuk Mob požalio se da uskoro mora na operaciju, te da će zbog toga mesec dana odsustvovati sa scene. Reč je, naime, o operaciji nosa, a Vuk je detalje podelio putem društvenih mreža. - S obzirom na to da mi je nos otišao u aut, pored… »

Vesti dana »