Povezane vesti

Javio mu se pokojni deda u snu...Mladić svojom izjavom šokirao crnogorske policajce!

Javio mu se pokojni deda u snu...Mladić svojom izjavom šokirao crnogorske policajce!

Alo 25.01.2020
Crnogorac čiji identitet još nije otkriven, napisao je vrlo zanimljiv policijski izveštaj. Naime izveštaj je morao da napiše jer je oslikao mural na trafo-stanici preko puta njegove kuće. Ovo je najzanimljiviji deo iz izveštaja: - Ja sam večeras u… »
Zvanična izjava mladića šokirala milovu policiju: "Pokojni đed mi se javio u snu i tražio da sprejom nacrtam srpsku…

Zvanična izjava mladića šokirala milovu policiju: "Pokojni đed mi se javio u snu i tražio da sprejom nacrtam srpsku…

Pravda 25.01.2020
Vukadinović Darko, nakon što je odlučio da ofarba-oslika trobojku na trafo-stanici pored svoje kuće, priveden je u policijsku stanicu kako bi dao izjavu o svom postupku. Vukadinović je, ovim povodom, dao izjavu policiji: “Ja sam večeras oko 23.00… »
Priveden zbog crtanja trobojke izjavio: Sinoć sam sanjao djeda koji se borio za ovu zemlju

Priveden zbog crtanja trobojke izjavio: Sinoć sam sanjao djeda koji se borio za ovu zemlju

Sputnik 25.01.2020
Danilo Vukadinović iz Podgorice, nakon što je odlučio da oslika trobojku na trafo-stanici pored svoje kuće, priveden je u crnogorsku policijsku stanicu kako bi dao izjavu o svom postupku. Vukadinović je, ovim povodom, dao izjavu policiji: „Ja sam… »
Pokojni deda mi se javio u snu i poželeo da nacrtam trobojku! Mladić svojom izjavom šokirao crnogorske policajce!

Pokojni deda mi se javio u snu i poželeo da nacrtam trobojku! Mladić svojom izjavom šokirao crnogorske policajce!

Kurir 25.01.2020
Crnogorac čiji identitet još nije otkriven, napisao je vrlo zanimljiv policijski izveštaj. Naime izveštaj je morao da napiše jer je oslikao mural na trafo-stanici preko puta njegove kuće. Prenosimo vam najzanimljiviji deo iz izveštaja: "Ja sam… »
“Pokojni deda mi se javio u snu i tražio da sprejom nacrtam srpsku trobojku”: Zvanična izjava mladića šokirala…

“Pokojni deda mi se javio u snu i tražio da sprejom nacrtam srpsku trobojku”: Zvanična izjava mladića šokirala…

Večernje novosti 25.01.2020
Crnogorac čiji identitet još nije otkriven, napisao je vrlo zanimljiv policijski izveštaj. Crnogorac čiji identitet još nije otkriven, napisao je vrlo zanimljiv policijski izveštaj. On je imao problem jer je oslikao mural na trafo-stanici preko puta… »

Vesti dana »