Povezane vesti

Policija noćas došla po Marka Milačića!

Policija noćas došla po Marka Milačića!

Alo 26.01.2020
Nisu rekli ni zašto su došli. Predsednik "Prave Crne Gore" Marko Milačić objavio je da je tokom noći u njegovu kuću došla interventna policija i destak policajaca u civilu. "Ovo je diktatura, dok se nalazim van zemlje porodicu mi je u toku… »
Tunišani pokušali da ilegalno uđu u Mađarsku! Kad su prešli graničnu liniju usledila je potera

Tunišani pokušali da ilegalno uđu u Mađarsku! Kad su prešli graničnu liniju usledila je potera

Alo 26.01.2020
Haos na granici sa Rumunijom. Dvojica Tunišana uhapšena su prilikom pokušaja ilegalnog prelaska granice iz Rumunije u Mađarsku, a pogranična policija morala je da ispali dva hica upozorenja, navodi se u saopštenju koje je danas izdala Teritorijalna… »
Policija noćas došla po Marka Milačića, on iz Beograda poručio: Vidimo se brzo, oči u oči

Policija noćas došla po Marka Milačića, on iz Beograda poručio: Vidimo se brzo, oči u oči

Večernje novosti 26.01.2020
Milačić je naveo da se nalazi u Beogradu zbog skupa podrške narodu Crne Gore u odbrani svetinja. Predsednik opozicione crnogorske Prave Crne Gore Marko Milačić objavio je da je tokom protekle noći u njegovu kuću u Podgorici došla interventna… »
Crnogorska policija došla po Marka Milačića, a on u Beogradu

Crnogorska policija došla po Marka Milačića, a on u Beogradu

Politika 26.01.2020
Predsednik opozicione crnogorske Prave Crne Gore Marko Milačić objavio je da je tokom protekle noći u njegovu kuću u Podgorici došla interventna policija i desetak policajaca u civilu. „Dok se nalazim van zemlje, porodicu mi je u toku noći… »
Policija sinoć došla po marka milačića, on bio u Beogradu: U kuću mu došla interventna i 10 policajaca u civilu

Policija sinoć došla po marka milačića, on bio u Beogradu: U kuću mu došla interventna i 10 policajaca u civilu

Kurir 26.01.2020
Predsednik opozicione crnogorske Prave Crne Gore Marko Milačičh objavio je da je tokom protekle noći u njegovu kuću u Podgorici došla interventna policija i desetak policajaca u civilu. "Dok se nalazim van zemlje, porodicu mi je u toku noći posetilo… »
Policija usred noći došla po Marka Milačića

Policija usred noći došla po Marka Milačića

Sputnik 26.01.2020
Predsednik Prave Crne Gore Marko Milačić objavio je da je tokom noći u njegovu kuću došla interventna policija, kao i desetak policajaca u civilu. „Ovo je diktatura, dok se nalazim van zemlje porodicu mi je u toku noći posetila interventna… »

Vesti dana »