Povezane vesti

Raonić želi da zaustavi Đokovića na putu ka novoj tituli u Melburnu: Znam šta treba da radim

Raonić želi da zaustavi Đokovića na putu ka novoj tituli u Melburnu: Znam šta treba da radim

Večernje novosti 26.01.2020
Osećam se spremno i sveže, jer je početak sezone. Mislim da se dobro krećem i da koristim svaku priliku da budem agresivan - poručio je Miloš. MILOŠ Raonić je nadigrao Hrvata Marina Čilića (3:0 - 6:4, 6:3, 7:5) i za ulazak u polufinale boriće… »
Raonić: Novak i ja smo potpuno različiti

Raonić: Novak i ja smo potpuno različiti

N1 Info 26.01.2020
Kanadski teniser Miloš Raonić svestan je da ga očekuje težak meč protiv Novaka Đokovića u borbi za polufinale Australijan Opena. Raonić se plasirao u četvrtfinale turnira u Melburnu peti put u karijeri i to pošto je savladao Marina Čilića sa… »
Đoković: Miloše, spreman sam za tvoje strele! Raonić: Potrudiću se da ne stigne Rafu i Rodžera!

Đoković: Miloše, spreman sam za tvoje strele! Raonić: Potrudiću se da ne stigne Rafu i Rodžera!

Hot sport 26.01.2020
U četvrtfinalu Australijan opena čeka nas srpsko-crnogorski derbi u kom će rekete ukrstiti Novak Đoković i Miloš Raonić. Ruku na srce Podgoričanin igra pod zastavom Crne Gore, ali nema sumnje da ćemo u utorak gledati pravi spektakl. Miloš… »
Miloše, spreman sam za tvoje projektile: Novak poslao poruku Raoniću pred četvrtfinale

Miloše, spreman sam za tvoje projektile: Novak poslao poruku Raoniću pred četvrtfinale

Telegraf 26.01.2020
Moraće Nole dosta da se potrudi kako bi ukrotio servis Raonića. Novak Đoković pobedio je Dijega Švarcmana u osmini finala Australijan Opena, pa će mu naredna prepreka na putu do osme titule biti Miloš Raonić. Bio je sjajan Švarcman tokom ovog… »
Raonića pitali hoće li Nole prestići Rodžera po Gren slemovima, usledio je neočekivani odgovor!

Raonića pitali hoće li Nole prestići Rodžera po Gren slemovima, usledio je neočekivani odgovor!

Telegraf 26.01.2020
Veruje u sebe Raonić. Posle pobede nad Marinom Čilićem, Miloš Raonić se suočio sa zanimljivim pitanjem. Novinari su ga na konferenciji pitali da li će Novak Đoković prevazići Rodžera i Rafu kao rekorder po Gren slemovima, što je delovalo… »

Vesti dana »